.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
تعطیلی کامل مدارس مازندران
همه مدارس مازندران تا پایان هفته آینده بطور کامل تعطیل هستند.

به گزارش شمال نیوز، قربانعلی سهرابی سرپرست معاونت تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران با اشاره به خیز جدید کرونا و وضعیت اضطراری شهر‌های مازندران، گفت: در رنگ‌بندی جدید، فعالیت مدارس استان در شهر‌های نارنجی و قرمز حداقل تا پایان هفته آینده به طور کامل تعطیل و آموزش به صورت مجازی می‌باشد.

 

او با اشاره به رنگ‌بندی جدید شهر‌های کشور از سوی ستاد ملی کرونا، افزود: فعالیت آموزشی مدارس به صورت غیر حضوری بوده و حضور کادر اداری در مدارس تا پایان هفته آینده ممنوع می‌باشد. 

 

 

سهرابی  با بیان اینکه  مدارس، آموزشگاه‌ها و فضا‌های آموزشی تحت نظر آموزش و پرورش کاملا تعطیل است و تا پایان هفته آینده تحت هیچ شرایطی اجازه بازگشایی این اماکن را نداریم،افزود: فعالیت کادر دفتری مدارس نیز باید به شکل دورکاری و غیرحضوری انجام شود. برای مدارس و مراکز آموزشی متخلف نیز جریمه‌هایی در نظر گرفته شده‌است.

 

او گفت: با توجه به زیرساخت‌هایی که در یکسال گذشته برای انجام امور و آموزش دانش‌آموزان به شکل مجازی فراهم شده، کارکنان دفتری و مدیران مدارس در شرایط دورکاری نیز باید به صورت آنلاین پاسخگوی اولیا و بخشنامه‌های اداری باشند.

 

سهرابی  با بیان اینکه تمام بخشنامه‌ها از طریق سیستمی به مدارس ارسال می‌شود و پاسخ به این نامه‌های اداری نیز به همین روش است،افزود: از این‌رو در وضعیت کنونی نیازی به حضور کادر دفتری مدارس در مدرسه نیست.

 

او  گفت: حضور کارکنان اداری ادارات در شهر‌های با وضعیت قرمز به میزان یک سوم حضور در محل کار و مابقی به صورت دورکاری ودر شهر‌های نارنجی نیز این میزان به صورت ۵۰ درصد حضوری و پنجاه درصد دورکاری می‌باشد.

 

سرپرست معاونت تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران افزود: مأموریت‌های غیرضروری لغو وبرگزاری جلسات کاملا ضروری با رعایت الزامات بهداشتی حداکثر تا ۱۵ نفر مجاز می‌باشد چراکه اولویت ما حفظ سلامت همکاران است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.