.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آیت الله لائینی:ضرورت بازشناسی سیره شهیدان و حفظ وحدت حول محور ولایت
نماینده ولی فقیه در مازندران بازشناسی ویژگی های شهیدان را وظیفه مهم دانست و گفت: شناساندن شهیدان به نسل های بعدی و حفظ وحدت حول محور ولایت امری اساسی است.

به گزارش شمال نیوز، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی شامگاه چهارشنبه در مراسم روز ملی نکا و یادواره سرداران شهید با محوریت سردار شهید محمدحسن قاسمی طوسی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های ما باید این باشد که سرمایه‌های شهیدان و دستاوردهای آنها را حفظ کنیم.

 

وی افزود: حفظ آرمان و خون شهیدان دغدغه مهم است و اگر بخواهیم این زحمات حفظ شود باید شهیدان را بشناسیم و نسل سوم و چهارم را با آرمان‌های شهیدان آشنا کنیم.

 

امام جمعه ساری با تاکید براینکه ویژگی‌ها و سیره شهیدان را در قالب مستند، فیلم و آثار ماندگار تبیین و منتقل کنیم، اظهار داشت: شهید طوسی افتخار ملی است و بازشناساندن ویژگی‌های شهیدان وظیفه ما است.

 

آیت الله محمدی لائینی با عنوان اینکه شهید طوسی دغدغه نماز اول وقت و عبادت داشته است، گفت: احترام به والدین از دیگر ویژگی‌های شهید طوسی بوده و این نشان می‌دهد شهید همانند یک مکتب و آیه‌های قرآن است.

 

وی بااشاره به ویژگی‌های خوب شهیدان ادامه داد: وحدت حول محول حق و ولایت از ویژگی‌های شهیدان بوده است و باید وحدت و انسجام داشت.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید براینکه مقابل منافقان نباید دوصدایی و دودستگی داشته باشیم، گفت: همه باید یک صدا و یک نگاه داشته باشیم زیرا چندصدایی ها به شدت آسیب زا است.

 

وی چندصدایی را از مشکلات فرهنگی بیان کرد و گفت: درباره برخورد با ابتذال‌های فرهنگی باید وحدت رویه وجود داشته باشد زیرا از سو استفاده کنندگان جلوگیری می‌شود.

 

آیت الله لائینی با تاکید براینکه چندصدایی ها خون شهیدان را ضایع می‌کند به برجام اشاره کرد و گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری آمریکا باید تمام تحریم‌ها را بردارد و راستی آزمایی شود اما متأسفانه چند گونه این فرمایشات را تفسیر و تبصره زده اند در حالی که همه باید یک دست و یک صدا باشیم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.031 seconds.