.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بابایی کارنامی در اخطار قانون اساسی؛
ضرورت طرح مجدد سوال و استیضاح رئیس جمهور/ دولت توان مدیریت کارهای کوچک را ندارد
علی بابائی کارنامی خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: اگر استعفا دهید به خود و دولت خودتان خدمت کرده‌اید و به مردم نشان داده‌اید توان انجام کارهای کوچک مانند توزیع مرغ را نداشته‌اید.
ضرورت طرح مجدد سوال و استیضاح رئیس جمهور/ دولت توان مدیریت کارهای کوچک را ندارد

شمال نیوز:نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس خواستار طرح مجدد سوال و استیضاح رئیس جمهور به دلیل عدم توان مدیریتی کشور شد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، علی بابائی کارنامی درنشست علنی امروز (سه‌شنبه، 17 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به بند (9) اصل (3) قانون اساسی گفت: بعد از این همه حصول دستاوردهای مدیریتی امروزه شاهد عدم مدیریت در تأمین و توزیع مرغ در کشور هستیم و این در حالی است که کشوری خودکفا در این راستا به شمار می‌رویم.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متأسفانه رئیس جمهور نتوانست کشور را در این زمینه مدیریت کند، اگر در روزهای اول مجلس یازدهم وی استیضاح می‌شد می‌دانست در رأس امور بودن به چه معناست و مردم در این روزها تا ساعت 11 شب همانند اوایل انقلاب در صف نمی‌ایستادند.

وی ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی باید بداند اگر تصدی وزارت خوب است مسئولیت‌های دیگر نیز برایشان وجود دارد؛ اگر استعفا می‌دادید به ملت ایران نشان می‌دادید که صادق هستید.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: دو تن از وزرا با سپاه پاسداران توافق کردند تا برخی امور را انجام دهند اما رئیس جمهور رأساً همانند مدیریت دیکتاتوری کشور را اداره می‌کند.

بابایی کارنامی گفت: سال 1400، سال شعور و شور سیاسی است و باید به نشاط پرداخت شود اما مشاهده می‌شود مردم گرفتار صف‌های مرغ هستند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: اگر استعفا دهید به خود و دولت خودتان خدمت کرده‌اید و به مردم نشان داده‌اید توان انجام کارهای کوچک مانند توزیع مرغ را نداشته‌اید.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متأسفانه دولت تصور می‌کند تمام مملکت در دست خودشان است لذا باید سوال و استیضاح رئیس جمهور مجددا در مجلس طرح شود.

وی ادامه داد: کارگران و مردم مشکلات فراوانی دارند که باید به آنها رسیدگی شود زیرا این وضعیت شرایط مناسبی نیست./


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

علی 17 فروردين 1400
اقای بابایی زیاد تند نروید که متاسفانه سابقه نشون داده که این نطقهای بی اثر به ضرر استان بوده و ما همچنان اندر خم یک کوچه هستیم و استانهای دیگر همین همسایه های نزدیک ما چه رشد و پیشرفتی داشتند و مازندران علارغم پتانسیل بالا در تمام عرصه ها همچنان در سکوی اول درجا می زند .
نا شناس 17 فروردين 1400
احسنت بر شما
نا شناس 17 فروردين 1400
ای بابائی جان بکوشتی ته اماره با این لباس کارگری چرا جواب نامه اون زن کارگر شرکتی درخصوص حقوق شوهرش ره ندائی اگر هدائی واقعا مردی شمال نیوز جان مادرت حذف نکن این پیام ره

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.