.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری :
داوطلبان انتخابات شوراهای مازندران از تبلیغات زودهنگام پرهیز کنند
شمال نیوز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران خواستار پرهیز داوطلبان انتخابات شوراها از تبلیغات زودهنگام و برپایی نشست ها و دورهمی ها شد....

شمال نیوز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران خواستار پرهیز داوطلبان انتخابات شوراها از تبلیغات زودهنگام و برپایی نشست ها و دورهمی ها شد

 

به گزارش شمال نیوز، مهدی محمدی با اشاره به آغاز نام نویسی داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی و بیان شرایط ثبت نام درباره مصادیق تخلفات انتخاباتی گفت: از داوطلبان تقاضا داریم با توجه به شرایط کرونایی، نسبت به رعایت مسائل و پروتکل‌های بهداشتی اقدام و از برپایی دورهمی ها و نشست‌های انتخاباتی پرهیز کنند.

 

وی با اشاره به شرایط شکننده کرونایی استان و جهش ویروس انگلیسی از داوطلبان خواست تا از هرگونه تجمع و تبلیغات زودهنگام انتخاباتی پرهیز کنند و گفت: داوطلبان طبق مر قانون عمل کنند و وعده‌هایی ندهند که نتوانند آن را عملیاتی کنند.

 

محمدی یادآور شد: همه تلاش و کوشش باید براین باشد که مشارکت حداکثری را در انتخابات شاهد باشیم تا در پایان انتخابات، مردم برنده اصلی این میدان باشند.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران تاکید کرد: هر گونه دورهمی و تجمع انتخاباتی طبق مصوبات ستاد ملی کرونا ممنوع است و داوطلبان انتخابات شور انتخاباتی را با شعور عجین و قانون را رعایت کنند.

 

بیش از سه هزار روستا در مازندران وجود دارد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.