.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
شناسایی دومین مورد از کرونای انگلیسی در گیلان
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مثبت شدن آزمایش دومین مورد از کرونای انگلیسی در استان خبر داد.
شناسایی دومین مورد از کرونای انگلیسی در گیلان

به گزارش شمال نیوز به نقل ازمهر؛ آبتین حیدرزاده با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان بستری شدند، اظهار کرد: در حال حاضر مجموع بستری‌های بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان به ۳۱۶ نفر رسیده است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی شهروندان با توجه به ورود ویروس‌های جهش یافته، اظهار کرد: طی روزهای گذشته شاهد ورود ویروس کرونای جهش یافته با عنوان ویروس انگلیسی به استان گیلان هستیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به فوت یک نفر ۷۰ ساله بر اثر ابتلاء به این ویروس، افزود: با توجه به بررسی‌های انجام شده در میان اعضای خانواده متوفی یک مورد مثبت دیگر از کرونا انگلیسی شناسایی شده و اقدامات لازم انجام شده است.

وی با بیان اینکه احتمال شیوع این ویروس در کل استان نیز وجود دارد، تأکید کرد: باید از تردد بین شهری در سطح استان گیلان جدا خودداری کنیم.

حیدرزاده در ادامه با اشاره به اینکه باید مسافرت‌ها نیز به حداقل کاهش دهیم، از هموطنان خواست تا از مسافرت به استان گیلان در تعطیلات پیش رو خودداری کرده و همچنین از برگزاری مهمانی و دورهمی ها نیز باید خودداری کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.059 seconds.