.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بستری بودن 775 بیمار کرونایی در مازندران
با شناسایی ۱۴۰ بیمار کرونایی جدید طی شبانه‌روز گذشته تعداد بستری شدگان در مازندران به ۷۷۵ نفر رسید.

به گزارش شمال نیوز،  روزهای کرونایی درحالی سپری می‌رود که دردسرهای کرونایی کماکان ادامه دارد.

 

درحالی نوروز در پیش است که نگرانی‌ها هنوز وجود دارد ازسویی تعطیلات نوروزی و ازسویی دیگر تب و تاب نوروز نگرانی‌ها به قوت خود باقی است.

 

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱۵ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۴۶  نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۵۹۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۴۷ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

 

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۷۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ بیمار جدید بستری و ۲۵ بیمار هم  ترخیص شدند.

 

وی گفت: ۴۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۱۴۰ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به ۷۷۵ نفر رسید./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.059 seconds.