.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
سردار میرزایی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان :
۶۸ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر در مازندران متلاشی شد
شمال نیوز : فرمانده انتظامی مازندران گفت: طی سال جاری ۶۸ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر متلاشی و پنج تن انواع مواد مخدر کشف شده است.
۶۸ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر در مازندران متلاشی شد

به گزارش شمال نیوز،  سردار مرتضی میرزایی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری دیگر عوامل انتظامی و پلیس‌های تخصصی طی ۱۱ ماه سال جاری موفق شدند، بیش از ۵ تن و ۵۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر را در سطح استان کشف کنند.

 

وی با اشاره به افزایش ۲۳ درصدی کشفیات مواد مخدر در سطح استان طی این مدت در مقایسه با سال قبل، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ۶۸ باند تهیه وتوزیع مواد مخدر متلاشی شدند.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۲۳۳ طرح مقابله‌ای در حوزه کنترل محورهای مواصلاتی، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی اجرایی شد، اظهار کرد: بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ متهم به تهیه و توزیع مواد مخدر طی این مدت شناسایی و دستگیر شدند.

 

سردار میرزایی با اشاره به افزایش ۷ درصدی اجرای طرح از کشف ۱۲۴ هزار انواع قرص‌های مخدر خبر داد و افزود: بیش از ۶ هزار خرده فروش مواد مخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

 

میرزایی از توقیف ۵۳۱ دستگاه خودرو و انجام ۱۸۶ عملیات برجسته در راستای کشف مواد مخدر در سطح استان خبر داد و افزود: پلیس تا ریشه کنی مواد مخدر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.034 seconds.