.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
استقلال راه سختی پیش‌رو دارد
پیشکسوت استقلال گفت: آبی‌پوشان با وجود صدرنشینی، راه زیادی را تا پایان فصل پیش‌رو دارند و امیدوارم که بتوانند در نهایت به موفقیت برسند.

به گزارش شمال نیوز، علی موسوی با اشاره به شکست استقلال مقابل سایپا اظهار داشت: ‌سایپا در ساختار دفاعی قدرتمند است و در طول ۹۰ دقیقه جریان مسابقه با استقلال فرصت‌های کمی را در اختیار این تیم قرار داد.

 

وی افزود: سایپا تجمع زیادی در خط دفاع و پشت محوطه جریمه داشت و همین موضوع باعث شد تا بازیکنان استقلال نتوانند نه شوت بزنند و نه نفرات خط هافبک توانستند مهاجمان را در فرصت مناسب قرار دهند.

 

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: یکی از ایراداتی که به «محمود فکری» می‌شود این است که از سه مهاجم خود در ترکیب ثابت استفاده می‌کند. به نظر من آبی‌پوشان سه مهاجم آماده و سرحال را در اختیار دارند. اگر نظرم را بخواهید بهتر است سرمربی استقلال دو مهاجم را در ترکیب ثابت بگذارد و یکی از آنها را به عنوان بازیکن جانشین به زمین بفرستد.

 

موسوی تصریح کرد: فکری باید ترکیب اصلی را شناسایی و ۱۱ بازیکن اصلی را بشناسد. در چند بازی اخیر تغییراتی را در ترکیب آبی‌پوشان مشاهده کرده‌ایم.

 

وی تاکید کرد: استقلال هنوز صدرنشین است و راه زیادی را تا پایان فصل پیش رو دارد. من هنوز امیدوار هستم این تیم بتواند در پایان فصل به موفقیت برسد.

 

 بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال در خط دفاع اشکالاتی دارد که باید هر چه سریعتر این اشکالات برطرف شود تا بتواند نتایج بهتری بگیرد.

 

منبع: ایرنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.051 seconds.