.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
قیمت ساینا s و کوئیک s اعلام شد
شورای رقابت برای سه ماهه پایان سال قیمت خودروی ساینا s را حدود ١٤٠ میلیون و کوئیک s را ١٢٥ میلیون تومان اعلام کرد.

به گزارش شمال نیوز، در دی‌ماه امسال و در جلسه شورای رقابت تعیین قیمت خودرو‌های کوئیک s و ساینا s از طریق روش کیلینیک تجاری به مرکز ملی رقابت واگذار شده بود.

 

این در حالی است که تازه‌ترین اعلام شورای رقابت از انجام قیمت‌گذاری این دو خودرو برای سه ماهه پایان سال حکایت دارد.

 

براین اساس، قیمت کارخانه ساینا s ١٤٠ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان و قیمت کارخانه کوئیک s ١٢٥ میلیون و ۳۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان برای اعلام شد.

 

از ابتدای سال جاری که شورای رقابت که قیمت‌گذاری خودرو وارد شد هر سه ماه یکبار و براساس تورم بخشی بانک مرکزی قیمت خودرو‌های مشمول مورد محاسبه و جهت اجرا به خودروساز‌ها ابلاغ و در نهایت فروش از طریق ثبت نام و انجام قرعه کشی انجام می‌شود.

 

این در حالی است که اعلام اخیر شیوا - رئیس شورای رقابت - از این حکایت داشت که با بررسی تورم بخشی برای وضعیت قیمتی خودروسازها، شورای رقابت تصمیم گرفت که هیچ افزایش قیمتی تا پایان سال اعمال نشود.

 

وی گفته بود که تورم بخشی از سوی بانک مرکزی برای ایران خودرو ۱۴.۱ درصد و برای سایپا ۱۴.۷۵ درصد اعلام شد که با توجه به افزایش نسبی بهره وری و کیفیت باید خودروسازان حدود ۱۰ درصد افزایش قیمت می‌دادند، اما با توجه به اینکه در حال حاضر قیمت در بازار خودرو کاهشی است و این روند ادامه پیدا می‌کند، همچنین به دلیل کرونا تقاضا در سال جاری پایین است، به دلیل جلوگیری از ایجاد هیجان در بازار خودرو هیچ افزایش قیمتی تا پایان سال نداریم./ایسنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.064 seconds.