.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
پای خدا و پیغمبر را وسط نکشید آقای نماینده ؛
توئیت بی ربط عنابستانی درباره ماجرای سیلی زدن به سرباز: وظیفه خداست که دفاع کنه!
مگه نشنیدید که قرآن میگه «ان الله یدافع عن الذین آمنوا»‏ یعنی یه وظیفه برای منه که ایمان آوردنه، یکی هم برای خدا که دفاع کردنه!

 علی اصغر عنابستانی که نام او با ماجرای سیلی زدن به صورت سرباز راهور سر زبان ها افتاده بود، در توییتی به این ماجرا واکنش نشان داد.


توئیت بی ربط عنابستانی درباره ماجرای سیلی زدن به سرباز: وظیفه خداست که دفاع کنه!

به گزارش عصر ایران، علی اصغر عنابستانی در صفحه رسمی توییتر خود نوشت:«بهش می‌گفتند؛ دیکتاتور، مرفه، پولدار! دوستانش گفته بودن چرا جواب نمی‌دی؟ تاکی سکوت؟ می‌گفت: مگه نشنیدید که قرآن میگه «ان الله یدافع عن الذین آمنوا»‏ یعنی یه وظیفه برای منه که ایمان آوردنه، یکی هم برای خدا که دفاع کردنه! ‏دعا کن وظیفه خودمو خوب انجام بدم، اون کارش رو خوب بلده! شهید بهشتی.» 

توئیت بی ربط عنابستانی درباره ماجرای سیلی زدن به سرباز: وظیفه خداست که دفاع کنه!

وی که دیروز گفته بود نه تنها به صورت سرباز سیلی نزده بلکه این سرباز بوده که توهین کرده است، امروز وعده داده بود بیانیه ای در این باره صادر کند ولی به این توئیت نامرتبط بسنده کرد!

 

این نماینده مجلس توضیح نداد که زدن سیلی به صورت یک سرباز ، چه ربطی به آیه قرآن و سخن شهید بهشتی دارد؟! آیا این کار، بخشی از ایمانی است که در این آیه بدان اشاره شده؟ و آیا خداوند باید از این کار دفاع کند؟!

 

باید خطاب به این نماینده مجلس گفت: اگر سیلی نزدی، محکم بایست و بگو نزدم. اگر هم زدی، خطایت را بپذیر. این آسمان و ریسمان بافتن ها به هم دیگر چیست؟!

 

انتظار افکار عمومی این است که چنانچه سیلی زدن این نماینده رسماً ثابت شود، وی علاوه بر این جرم، به اتهام دروغ گفتن نیز محاکمه شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.072 seconds.