.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آمادگی دستگاه های مازندران برای پیشگیری از خسارت های برف وکولاک
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران از آماده باش دستگاه های اجرایی و خدمات رسان برای مقابله و مهار خسارت های احتمالی برف و کولاک در استان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، علی اصغر احمدی  با اشاره به وضعیت ناپدار جوی استان در روزهای پایانی هفته گفت: برای مقابله و پیشگیری از خسارت‌های ناشی از برف وکولاک، تجهیزات و ادوات راهداری به مناطق کوهستانی و روستایی اعزام شده است.

 

وی افزود: هماهنگی لازم بین دستگاه‌های مختلف و خدمات رسان صورت گرفته است و از دامداران و باغداران نیز تقاضا داریم تا از محصولات و دام‌ها مراقبت داشته باشند.

 

وی ادامه داد: همچنین به شهرداری‌های استان ابلاغ شد تا ادوات را پای کار بیاورند و برای مقابله با بحران احتمالی آمادگی داشته باشند.

 

احمدی از مردم خواست تا در روزهای پایانی هفته از سفر به مناطق کوهستانی پرهیز کنند و افزود: اولویت اول راه‌های اصلی و شاهراه‌ها هستند و در صورت همکاری مردم می‌توانیم بهترین خدمات را به هم استانی‌ها داشته باشیم.

 

طبق پیش بینی هواشناسی مازندران درپی بروز تغییرات جوی، دمای هوای استان طی روزهای پایانی هفته تا ۱۵ درجه کاهش می‌یابد و بارش برف و کولاک استان را دربر می‌گیرد./مهر

   
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.034 seconds.