.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بمنظور کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در سطح استان ؛
تمامی کارت های تردد قبلی در مازندران از فردا باطل می شود
شمال نیوز : مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران گفت: تمامی کارت های تردد قبلی به جز کارت تردد شبانه دارای هولوگرام در استان از فردا باطل است.
تمامی کارت های تردد قبلی در مازندران از فردا باطل می شود

به گزارش شمال نیوز، علی شیرازی با عنوان اینکه ستاد مقابله با کرونا مازندران حسب دستور استاندار در خصوص اعمال محدودیت‌های جدید تردد بمنظور کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در سطح استان تصمیمات جدیدی اتخاذ، خاطرنشان کرد: به همین منظور در سطح استان مطابق با دستور العمل ابلاغی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا (وضعیت قرمز و نارنجی) تصمیمات لازم اتخاذ گردید به طوری که کلیه کارت‌های تردد قبلی به جز کارت تردد شبانه دارای هولوگرام، باطل گردیده و از درجه اعتبار ساقط می‌شوند.

 

رئیس دبیرخانه شورای تأمین استان، تصریح کرد: صرفاً افراد بومی ساکن هر شهرستان مجاز به تردد خودرویی در آن شهرستان بوده و ورود افراد غیرساکن ممنوع است و ملاک تردد خودرویی افراد منوط به ارائه کارت ملی پلاک خودرو و یا بیمه نامه مرتبط با شهرستان و همچنین کارت شناسایی ادارات، کارخانجات و نهادها و یا برگ مأموریت‌های اداری مهر شده آنان، پروانه کسب و سند مالکیت در آن شهرستان است.

 

شیرازی اظهار کرد: فرمانداران صرفاً در مواقع اضطرار (امور پزشکی و قضائی) بصورت محدود و با قبول مسئولیت مجاز به صدور برگ تردد با قید زمان مشخص می‌باشند.

 

وی گفت: افرادی که در شرایط اضطراری مجبور به تردد در شهرستان‌های غیرمحل سکونت شوند، جریمه شوند با ارائه مدارک مثبته به فرمانداری ودر صورت تأیید با مکاتبه با راهور نسبت به حذف جریمه آنان توسط راهور اقدام خواهد شد. مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز در صورت جریمه پرسنل ضمن پیوست مدارک با فرماندهی راهور استان مکاتبه کنند.

 

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران، افزود: تردد خودروهای امدادی و درمانی، خطوط نفت، گاز، آب، برق، شبکه‌های مخابراتی، تاکسی تلفنی‌ها، حمل بار و کالاها و مایحتاج اساسی مردم و واحدهای تولیدی مشمول ممنوعیت‌ها نمی‌شود.

 

وی، در پایان یادآور شد: کارت‌های تردد قبلی از ساعت ۸ صبح سه شنبه فاقد اعتبار است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.044 seconds.