.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
۱۶۲ مازندرانی به کرونا مبتلا شدند
شبانه‌روز گذشته شناسایی 162 بیمار جدید کرونایی در استان مازندران موجب شد تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی استان به 869 برسد.

به گزارش شمال نیوز، روزهای پایانی نهمین ماه از شیوع ویروس کرونا بود که شاهد اوج‌گیری ویروس کرونا در استان مازندران بودیم که طی این مدت همچنان شاهد تاخت و تاز ویروس کرونا در استان هستیم.

 

طی دو روز گذشته آمار موارد ابتلا در استان دو رقمی شده بود اما طی شبانه‌روز گذشته شاهد دوبرابر شدن مبتلایان ویروس در استان مازندران بودیم که این روند همچنان تداوم دارد.

 

تکرار روزهای قرمز کرونایی و در کنار آن حضور برخی در دورهمی‌ها این استان را در وضعیت نگران‌کننده‌ای قرار خواهد دارد که لازم است مردم هشدارها را جدی بگیرند.

 

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۲۸ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۰۰ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۶۹۶ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۴۶ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

 

موسوی خاطرنشان کرد: حضور ناقلان ویروس کرونا در جمع‌های خانوادگی و تردد آنان در اماکن عمومی ، رعایت نکردن فاصله فیزیکی، عدم رعایت اصول بهداشتی و نداشتن تهویه استاندارد در محیط‌های مختلف از مهم‌ترین دلایل همه‌گیری بیماری کرونا و افزایش مبتلایان کووید۱۹ است.

 

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۷۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ بیمار جدید بستری و ۳۲ بیمار هم  ترخیص شدند.

 

وی گفت: ۳۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

 با بستری شدن تعداد ۱۶۲ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به ۸۶۹ نفر رسید./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.