.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
بازگشایی مدارس در شهر‌های قرمز مازندران ممنوع!
تمامی مدارس در شهر‌های قرمز مازندران تا پایان محدودیت‌های کرونایی تعطیل خواهند بود.

به گزارش شمال نیوز، سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به تعطیلی تمام مدارس در سه شهرستان قرمز کرونایی استان، گفت: همه مراحل آموزشی در شهرستان‌های ساری، آمل و بهشهر باید تا پایان محدودیت‌های کرونایی به صورت مجازی و غیرحضوری دنبال شود و آموزش و عوامل اجرایی مدارس نیز حق بازگشایی مدارس را ندارند.

 

او افزود: شهر‌هایی که وضعیت همه‌گیری ویروس کرونا در آن‌ها به رنگ نارنجی و زرد است مدارس باز هستند، اما فقط عوامل اجرایی باید در مدرسه حاضر باشند.

 

سعدی‌پور حضور معلمان را در مدارس این مناطق غیر ضروری دانست و افزود: معلمان در صورت تشخیص شخصی و برای استفاده از امکانات می‌توانند در مدرسه حاضر شده، اما اجباری برای آن وجود ندارد.

 

او در مورد مدارسی کم جمعیت هم، گفت: مدارس زیر ۵۰ نفر در شهرستان‌های قرمز باید تعطیل باشد و در شهر‌های دیگر نیز بر اساس روال قبلی بوده و مدارس می‌توانند در صورت برخورداری معلم و دانش آموز از تجهیرات آموزشی کلاس‌ها را به صورت غیر حضوری برگزار کنند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان فاقد تجهیزات هوشمند در مناطق قرمز کرونایی نیز از طرق بسته‌های آموزشی، آموزش تلویزیونی و یا دریافت درسنامه می‌توانند برای ۲ هفته آینده آموزش را دنبال کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.052 seconds.