.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد :
دستگیری 15 نفر در پرونده شورا و شهرداری ساری /احتمال علنی شدن دادگاه
شمال نیوز:رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه در پرونده شورا و شهرداری ساری 15 نفر دستگیر شدند، گفت: چنانچه شرایط پرونده‌ این دستورالعمل ویژه رسیدگی به جرائم اخلال‌کنندگان در نظام اقتصادی تطبیق پیدا کند دادگاه به صورت علنی و مطابق این دستورالعمل برگزار می‌شود....

شمال نیوز:رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه در پرونده شورا و شهرداری ساری 15 نفر دستگیر شدند، گفت: چنانچه شرایط پرونده‌ این دستورالعمل ویژه رسیدگی به جرائم اخلال‌کنندگان در نظام اقتصادی تطبیق پیدا کند دادگاه به صورت علنی و مطابق این دستورالعمل برگزار می‌شود.

 

به گزارش شمال نیوز، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری درباره برخورد دستگاه قضایی با متخلفان در مجموعه شورای شهر و شهرداری‌های استان به ویژه پرونده شهرداری و شورای شهر ساری اظهار کرد: پرونده مربوط به شهرداری و شورای شهر ساری، آن بخشی که اخیرا در دادسرا ساری تشکیل شده مفتوح در حال تکمیل تحقیقات است.

 

رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه در پرونده شورا و شهرداری ساری تاکنون ۱۵ نفر دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: دستورالعمل ویژه رسیدگی به جرایم اخلال‌کنندگان در نظام اقتصادی که موضوع استجازه مقام معظم رهبری است اخیرا اصلاح و ابلاغ شده چنانچه شرایط پرونده‌های موجود که اشاره شد با این دستورالعمل تطبیق پیدا کند به صورت علنی مطابق این دستورالعمل رسیدگی می‌شود و در غیر این صورت به صورت عادی در محاکم عمومی رسیدگی می‌شود.

 

اکبری در ادامه یادآور شد: در حال حاضر آمار دقیقی از مبلغ پرونده‌های شهرداری بیان کرد چون در حال کارشناسی است و وقتی کار کارشناسی تمام شد مبلغ دقیق را می‌توانیم اعلام کنیم.

 

وی همچنین افزود: آنچه مربوط به شورا و شهرداری سلمانشهر بوده در حال تکمیل تحقیقات است، به محض کامل شدن تحقیقات و صدور کیفرخواست در دادگاه مطرح خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.072 seconds.