.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
جاده روستایی محوطه فرودگاه ساری مسدود شد/ اضافه شدن 2 پرواز ساری-مشهد
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: برای اجرای بهتر آن بحث حضور ناظران سلامت را در فضای فرودگاهی استان داریم تا پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت کامل در فضای فرودگاه‌های استان رعایت شود.

به گزارش شمال نیوز، سعدالله وطن‌خواه  اظهار کرد: در هفته گذشته موفق شدیم جاده روستایی که در محوطه سایت دستگاه کمک ناوبری فرودگاه دشت‌ناز ساری بود را مسدود کرده تا بتوانیم فرودگاه را محصور کنیم.

 

وی افزود:  درحال حاضر جاده جایگزین زیر بار ترافیک رفت و مردم درحال استفاده از جاده پیرامون فرودگاه هستند.

 

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران  بیان کرد: پروژه زهکشی و فاضلاب با پیشرفت 50 درصدی و پروژه دیوار بتنی با پیشرفت 85درصدی درحال انجام است.

 

این مسؤول اضافه کرد: بعد از انجام اقدامات لازم بحث نصب دستگاه کمک ناوبری در فرودگاه دشت‌ناز ساری در دستور کار قرار می‌گیرد که نصب آن در شرایط دید کم به خلبان در فرود کمک می‌کند.

 

وطن‌خواه یادآور شد: پروژه محوطه‌سازی نیز  با اعتبار یک میلیاردی درحال انجام است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با وضعیت پروازهای فرودگاه‌های مازندران، اظهار کرد: درحال حاضر پرواز به اصفهان، مشهد، تهران و اهواز در فرودگاه رامسر در حال انجام است.

 

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران  با اشاره به اینکه تغییری در پروازها نداشتیم، تصریح کرد: تعداد دو پرواز به مشهد در فرودگاه دشت‌ناز ساری اضافه شده  تعداد پروازها در این فرودگاه به 10 پرواز رسیده است.

 

این مسؤول با تاکید بر اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌های مازندران، خاطرنشان کرد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌های مازندران مورد توجه قرار گرفته و برای اجرای بهتر آن بحث حضور ناظران سلامت را در فضای فرودگاهی استان داریم تا این مسائل به‌صورت کامل رعایت شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.056 seconds.