.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
از سکوت شهردار تا مخالفت شورای شهر ساری برای خرید خودروی میلیاردی
عضو شورای شهر ساری با تایید درخواست مطرح شده از سوی عباس رجبی شهردار ساری برای خرید خودروی سراتو گفت: در حال حاضر پولی در شهرداری برای خرید این ماشین وجود ندارد.

به گزارش شمال نیوز، روز گذشته درخواست شهردار ساری از اعضای شورای شهر مبنی بر موافقت برای خرید ماشین سراتو با قیمت یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومانی دست مایه نقد و نظر شهروندان مازندرانی به ویژه ساروی قرار گرفته است.

 

در ارتباط با صحت و سقم این درخواست عباس رجبی شهردار ساری ترجیح داد سکوت کند.

 

علیجان شمشیربند عضو شورای شهر ساری با تایید درخواست مطرح شده از سوی عباس رجبی شهردار ساری، اظهار کرد: در حال حاضر پولی در شهرداری برای خرید این ماشین وجود ندارد.

 

وی در پاسخ به این سؤال که حتما آقای شهردار منابع مالی خرید این ماشین را پیش‌بینی کرده که نسبت به طرح درخواست اقدام کرد، گفت: چون این موضوع در بودجه سال گذشته دیده نشده اعضای شورا نسبت به خرید این ماشین موافقت نکرده‌اند.

 

عضو شورای شهر ساری در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار  که اگر پول در اختیار داشتید با این درخواست موافقت می‌شد، پاسخ داد: در حال حاضر که موافقت نکردیم.

 

وی ادامه داد: اعضای شورای به دنبال راهکاری برای پاسخ منفی به درخواست شهردار بودند و همین که این موضوع در بودجه سال جای پیش‌بینی نشده است با این درخواست موافقت نشده است.

 

شمشیربند یادآور شد: نظر بنده عدم موافقت با خرید ماشین با هزینه یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومانی برای شهرداری است و به نظر می‌رسد که سایر اعضا شورا هم این نظر را داشته باشند.

 

 در درخواست عباس رجبی به رئیس شورای شهر ساری آمده است که شهردار ساری در نظر دارد برای پیشبرد بهتر امور مربوط به شهرداری نسبت به خرید یک دستگاه خودرو سواری سراتور ۲۰۱۸ به مبلغ یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان اقدام کند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.07 seconds.