.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
کادر درمان مازندران خسته و درمانده شده اند؛
گلایه نماینده مازندران در شورای عالی استانها از بی توجهی به کرونا و تعدد مسافرت ها به استان
نماینده مردم استان مازندران در شورای عالی استانها با اشاره به وضعیت بحرانی بیماری کووید 19 و پر شدن ظرفیت بیمارستانها و خستگی کادر درمان از بی توجهی شهروندان به شیوع گسترده کرونا ویروس و تعدد سفرها به مازندران گلایه کرد.
گلایه نماینده مازندران در شورای عالی استانها از بی توجهی به کرونا و تعدد مسافرت ها به استان

به گزارش شمال نیوز، سید مقیم مقیمی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح شرایط تشدید شیوع کرونا ویروس در استان مازندران گفت: به دلیل شیوع این بیماری روزهای سختی را در کشور می گذرانیم با این وجود مردم کشور بارها نشان داده اند می توانند کنار یکدیگر همدل شوند و مقاومت کنند، لذا امروز در مقابله با این بیماری نیز یکبار دیگر باید همه مشارکت کنیم و در کنار هم با رعایت پروتکل های بهداشتی از این بحران عبور کنیم.

وی افزود: قطعا یکی از راه های برون رفت از این بحران و یا حداقل پیشگیری آن رعایت پروتکل های بهداشتی است به شکلی که اگر هر شخصی از خودش شروع کند و با دقت لازم نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک اقدام کند، این موارد، پیشگیری و قطع زنجیره شیوع این بیماری را محقق خواهد کرد تا به یاری خداوند واکسن این بلا و بیماری ساخته شود.

وی ادامه داد: من به عنوان نماینده مردم استان مازندران از طرف مردم این خطه از بی توجهی شهروندان کشورم به کرونا ویروس و تعدد سفرها گله مند هستم. بی تردید مردم استان مازندران دوست دارند که در خدمت هموطنان خود باشند و از سوی دیگر این سرزمین مطعلق به همه ما است و هر شهروند کشور این حق را دارد که از نعمت هایی که خداوند به کشور ما ارزانی داشته استفاده کند اما امروز در شرایط خاص و بحرانی قرار داریم.

وی تاکید کرد: امروز حضور عزیزان هموطن در استان مازندران یعنی تشدید بحران شیوع بیش از پیش این بیماری. لذا تقاضا و خواهشم از هموطنان این است که در این شرایط برای حفظ جان خود و هموطنانمان در سراسر کشور در خانه بمانیم و از ترددهای غیر ضرور پرهیز کنیم؛ خواهش می کنیم تا خروج از این بحران سعی کنند به استان مازندران عزیمت نداشته باشند.

به گفته وی، این عدم حضور آنها باعث می شود مسئولین استانی درگیر مسافران نشوند و با تمرکز بهتری نسبت به ارائه خدمات به شهروندان و مدیریت این بحران اقدام کنند.

نماینده مردم مازندران درشورای عالی استانها در بخش دیگری از صحبت های خود به پایان ظرفیت بیمارستانهای مازندران برای پذیرش بیماران کرونایی اشاره کرد و افزود: کادر درمان استان مازندران خسته و از این حجم گسترده شیوع بیماری درمانده شده و ظرفیت بیمارستانها پایان یافته و تجهیزات پزشکی برای ارئه خدمات به شهروندان با کمبود و فرسایش مواجه شده، لذا باردیگر تقاضا می کنم در خانه بمانیم و از سفر به سایر استانها خودداری کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.067 seconds.