.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
آقای فکری به سلامت؛ کره زمین گرد است!
محمود فکری در جدیدترین مصاحبه خود چنان بر سر باشگاه نساجی و این تیم منت گذاشته که یادش رفته او فوتبالش و حتی مربیگریش را از کدام تیم آغاز کرده است.
آقای فکری به سلامت؛ کره زمین گرد است!

شمال نیوز: زاوش محمدی/ محمود فکری در جدیدترین مصاحبه خود چنان بر سر باشگاه نساجی و این تیم منت گذاشته که یادش رفته او فوتبالش و حتی مربیگریش را از کدام تیم آغاز کرده است.

این روزها محمود فکری برای رسیدن به نیمکت استقلال آنچنان دست و پا می زند که به کل همه چیز را فراموش کرده است. فراموش کرده از کجا آمده، فراموش کرده فوتبالش را در چه تیمی آغاز و با چه تیمی به استقلال معرفی شده است. فراموش کرده زادگاهش کجاست و چه تیمی به او بها داد تا او گزینه هدایت تیم بزرگی مثل استقلال شود.

فکری دیشب قراردادش را با نساجی یکطرفه فسخ و امروز با مدیران استقلال مذاکره کرده تا به نیمکت آبی ها برسد. نیمکتی که در سالهای اخیر به هیچکدام از پیشکسوتان و بازیکنان اسبق این تیم وفا نکرد. بازیکنانی که بزرگتر و محبوب تر از آقای شماره 6 بودند. او لحظاتی قبل مصاحبه ای کرد و گفت اگر او نبود نساجی به لیگ یک سقوط می کرد اما بد نیست حاج محمود داستان ما بداند که اگر نساجی نبود او باید در لیگ یک به دنبال تیم جدید می گشت.باز گلی به جمال جواد نکونام که از اول استقلالی نبود اما آنقدر مرام و معرفت داشت که زمانی که تیم را به لیگ برتر آورد این طور در بوق و کرنا نکرد.

مدیران نساجی در روزهایی که این تیم در میانه جدول حضور داشت، هدایت تیم شان را به محمود فکری سپردند که هیچ سابقه مربیگری در لیگ برتر نداشت. کاش فکری که امروز این چنین بر سر نساجی و هوادارانش منت می گذارد یادش بیاید که چطور مدیران و هوادران به او اعتماد کردند و دست حمایتشان را پشت سرش گذاشتند تا در عرصه مربیگری تجربه کسب کند.قبول که فکری با نساجی فوق العاده نتیجه گرفت اما این ها دلیل نمی شود که او بخواهد با تیمی که خیلی ها به آن علاقه دارند به این شکل رفتار کند.

درست است که نساجی خسته است و درست است که یک چرخ آن همیشه در گودال گیر کرده،اما وفادارانی دارد که هنوز هم عاشق هستند و هنوز هم با عشق و علاقه حاضرند هر چه دارند بدهند اما نساجی پابرجا باشد.این عشق خریدنی نیست آقا محمود.حالا شما بروید و وعده بدهید که خانه تان را می فروشید تا به استقلال بروید،بروید و اتفاقا ما هم دعایتان می کنیم.فقط برادر بزرگتر من،یک نکته را فراموش نکنید که به قول خود شما فوتبالی ها توپ گرد است و زمین صاف.همان طور که زمین گرد است و این چرخش ادامه دارد.

در تیم جدیدتان خوش بگذرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.042 seconds.