.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
علی بابایی کارنامی :
در تهران خانه ندارم، شبی خانه یک نفر می‌خوابم/ امشب می‌روم خانه پسرعمه‌ام، فردا خانه پسرداییم!
نماینده مردم ساری و میاندرود گفت: من نماینده مجلس 80 میلیون مردم هستم، به خاطر همین مشکلاتی که شما می گویید، واقعا در تهران خانه ندارم. فقیر نیستم اما خانه ندارم. یک خانه در ساری دارم.
 در تهران خانه ندارم، شبی خانه یک نفر می‌خوابم/ امشب می‌روم خانه پسرعمه‌ام، فردا خانه پسرداییم!

به گزارش شمال نیوز، علی بابایی کارنامی با بیان اینکه اگر رییس جمهور یک حرف خوب زده باشد حرف روز یکشنبه بود. بله، یک سری بی تدبیری وجود دارد که باعث شده شکم مردم ما خالی باشد. واقعا هم خالی است و ما هم قبول داریم. اما حرف دیروز رییس جمهور اقتدار ملی بود. ما بی تدبیری های فراوانی در حوزه مدیریت اقتصادی، اجتماعی در کشور داریم. مجلس و دولت باید پای کار بیایند تا با همگرایی مشکلات را حل کنیم.


وی به این سوال که « امروز شما از همگرایی می گویید؟ اما مجلس با شعار دیگری وارد میدان شد. قرار شما کنترل سریع مشکلات معیشتی بود. چرا تا کنون هیچ تغییر مثبتی ایجاد نشده است؟ چرا روز به روز مشکلات پیچیده تر می شوند؟ چرا در این مدت قیمت ها سه تا چهار برابر شده است؟ آیا مجلس یادش است که اولویتش چه بود؟» پاسخ داد: جای صحبت، گفتگو و بحث کارشناسی دارد. جا دارد که دولت لایحه های خوبی برای سیاست های پولی، ارزی، معیشتی و رفاهی به مجلس بیاورد. آقای قالیباف با وزیر نفت به توافقات خوبی رسیده اند. در آینده نزدیک به نتایج خوبی خواهیم رسید. همین صحبت ها با وزیر اقتصاد، با رییس بانک مرکزی شده است. اما کسی نمی تواند بعد از دو سه ماه از مجلس توقع داشته باشد. من از نگاه مجلس عرض می کنم.


در هر صورت دولت و مجلس باید همفکری کنند


وی در پاسخ به این پرسش که « این حرف های شما ( اینکه سه ماهه از مجلس توقع نداشته باشید) را اگر کنار شعارهای انتخاباتی بگذاریم، همگِن است؟ اگر این صحبت های شما را بگذاریم کنار آمار کسانی که برای اولین بار مجبور به دزدی شدند، چرا که معاششان را نتوانستند تامین کنند، اگر حرف های شما را بگذاریم کنار اخبار کسانی که بی خانمان شدند، کسانی که به حاشیه شهر رانده شدند، بالای پشت بام نشین شدند، آیا اگر کنار خشونتی بگذاریم که از فرط فقر در جامعه افزایش یافت، شما هنوز به مجلس و خودتان حق می دهید که تعامل کنید تا آرام آرام اوضاع بهبود پیدا کند؟ » اظهار کرد: در هر صورت دولت و مجلس باید بنشینند و برای برون رفت از وضعیت فعلی کشور همفکری کنند.


اگر کارهایمان نتیجه داشت شما می دیدید و نمی پرسیدید


کارنامی به این پرسش که « سه ماه برای این گفتگو و همفکری فرصت بود و شما می گویید انجام دادید. مثلا گفتید وزیر اقتصاد و نفت و رییس بانک مرکزی با آقای قالیباف به توافقات خوبی رسیده اند. نتیجه این توافقات برای مردم چه است؟ آن را بگویید.» پاسخ داد: نتیجه را باید به زودی اعلام کنیم. بهرحال نتیجه را باید پیگیری کرد. نتیجه چه شد؟ اگر نتیجه داشت که شما این حرف را به من نمی زدید. نتیجه تا الان نداشت. ما می خواهیم نتیجه بگیریم.


آثار کار ما را سال آینده می بینید


وی در پاسخ به این پرسش که « جواب شما به مردمی که الآن نان و خانه ندارند این است که نتیجه نداشت؟» بیان کرد: مجلس چهار ماه است سر کار است. مجلسی که چهار ماه است سرکار آمده پاسخگوی سابقه چهل سال باشد. اگر توقع دارید من گزارش کار بدهم. در حد چهار ماه جواب می دهم . در این چهار ماه چهار یا پنج تا طرح آماده کردیم. مقام معظم رهبری فرمودند این طرح ها باید کارشناسی شود. یک لایحه مسکن در کمیسیون عمران مطرح است. بن خرید کالا در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح است. انبساط بودجه ای هم جزو طرح هایی است که مطرح است. همه این بحث ها بحث هایی است که شما آثار آن را یکسال بعد خواهید دید. حداقل از نظر عملکردی که این مجلس دارد. بله، مشکلات زیادی وجود دارد. ما هم مثل مردم هستیم. در بین مردم هستیم. در بین آنها زندگی می کنیم. امروز شرایط سخت است.


مشکل اجاره خانه ندارم ولی مشکل مردم برای من هم هست


کارنامی به این پرسش که « آیا امروز شما هم مشکل اجاره خانه دارید؟ » پاسخ داد: نه من مشکل اجاره خانه ندارم ولی مشکل اجاره خانه مردم مشکل من هم هست. من خادم و فرزند این مردم هستم. من جدای از این مردم نیستم. شما می توانید صادقانه بنویسید که علی کارنامی، نماینده ساری گفت « چون من در تهران خانه ندارم، هر شب خانه یکی از فامیل هایم می خوابم» . من نماینده مجلس ۸۰ میلیون مردم هستم، به خاطر همین مشکلاتی که شما می گویید، واقعا در تهران خانه ندارم. فقیر نیستم اما خانه ندارم. یک خانه در ساری دارم. اگر آن را بفروشم، زن و بچه ی من آنجا باید چه کار کند. برای همین شبی خانه یک نفر می خوابم. امشب می روم خانه پسر عمه ام، فردا می روم خانه پسر داییم می خوابم.

منبع: رکنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

ali14636 5 مهر 1399
ای بابا.من که دلم برای این نماینده اتیش گرفت.نمیخواد منزل ساری را بغروشید.من منزل خود را میفروشم تا شما در تهران منزلی رهن کنید تا بیش از این شرمنده اقوام نباشید.البته خیلی دوست دارم ببینم بعد 4 سال هم همین حرفها را میزنید یا نه
حسن 5 مهر 1399
سلام جناب اقای بابایی کارنامی مگر در ماه اول همراه حقوق برای شما اجاره مسکن واریز نکردند که شما یک خونه اجاره ای داشته باشید مبلغ واریزی مسکن را خود مجلس اعلام کرد چرا میفرمایید خانه ندارید پول اجاره مسکن واریزی شما کو و کجا هزینه کردی اینکه شعار بدهید و مردم را فریب بدهید مردم درست هست گرسنه هستند ولی هواس شان هست عصر عصر لطلاعات هست نکنید با شعور مردم بازی که خدا گیر میشید پول اجاره مسکن و دنا پلاس واکسن انفلونزا پیشکش
- 5 مهر 1399
اقاي كارنامي من شما راا ميشناسم چه وچگونه ميفرماييد فعلا اين ماشين و2ماه حقوق ررا بدهيد يك خانه ميشود براي 4سال درتهران خيلي راحت بود 45 ماه حقوق بعدي پبش كش
حسین 6 مهر 1399
شما می رید خونه فامیل, اونها کرونا نمی گیرن؟ شاید هم براشون واکنس آنفولانزا هم گرفتی و ...
در هر صورت خدا قبول کنه انشا الله... علی برکت الله...
سورکی 6 مهر 1399
ای بابا اینجور که بده. عمو از هفته بعد یه شب خونه ما هم بیا. زیاد دور نیستیم از مجلس حدود یک ساعت راهه فقط
عمو جان ول کن این حرفارو. نه به اون لباس کارگری تنت که حامی کارگرا میشی نه به قول این عزیزا پولایی که بابت خونه بهت دادن رو میرفتی راحت یه پنجاه متری میتونستی رهن کنی که هرشب به قول خودت نری جایی. مردم رو نامید نکنین خواهشا.
رضا 6 مهر 1399
این گفته شما قبول . اما دفتر ارتباط مردمی در خیابان سعدی . کوی میرزمانی ساری چه توجیهی دارد ؟
مگر ستاد انتخاباتیه ؟ اینکه لباس صنف شریف کارگران را درمجلس می پوشید چه توجیهی دارد؟
چه لزومی به داد وفریاد هنگام آمدن آقای رزم حسینی به مجلس بود ؟ لطفا کمتر مصاحبه کنید .کلان نگر باشید و به فکر مردم باشید و انگشت نمای رسانه ها نشوید.
نا شناس 6 مهر 1399
آقا داش حالا یه کم باش راه چاه را یاد بگیر بعد یه سرس به قیطریه فرمانیه ذعقرانیه وکامرانیه بزن درست می شه ایوا دا ش علی ایول
بیدار 6 مهر 1399
آقای بابایی
می فرمائید هر شب خانه کی می خوابید؟
هر شب خانه یکی خوابیدن درست نیست.
مزاحم دیگران می شوید. همان در مجلس بخوابید بهتر است.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.04 seconds.