.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
کادو ویژه استقلالی ها برای تولد علی پروین
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از صعود سرخابی‌ها اینقدر خوشحالم که این پیروزی‌ها برای من بهترین کادوی تولد بود.

علی پروین درباره دیدارهای استقلال و پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من باورم نمی‌شود که تیم‌های استقلال و پرسپولیس با وجود مشکلاتی که داشتند و کمبود بازیکنانی که سرمربیان دو تیم به آن اشاره می‌کردند، بتوانند از مرحله گروهی صعود کنند و وقتی بازی‌های خوب آنها را دیدم خیلی خوشحال شدم.


کادو ویژه استقلالی ها برای تولد علی پروین

 

وی افزود:در این چند روز بابت تولدم پیشکسوتان و بازیکنان زیادی به من تبریک گفتند که از همه آنها ممنونم، اما بهترین کادوی تولد برای من صعود استقلال و پرسپولیس به مرحله بعدی بود. یک خسته نباشید جانانه به کادر فنی و بازیکنان دو تیم می‌گویم.

پروین تصریح کرد:همیشه تیم‌های حوزه خلیج فارس برای ما از هر جهت چه فنی و چه حاشیه‌ای آزاردهنده بوند و همین که پرسپولیس و استقلال این تیم‌ها را با اقتدار شکست می‌دهند، برای ما و مردم بهترین هدیه است و بیشتر خوشحال هستیم که آنها توانسته‌اند این تیم‌ها را شکست دهند.

پیشکسوت سرخ‌پوشان بیان کرد:از مرحله بعدی کار دو مربی سخت‌تر می‌شود چون بازی‌ها تک‌حذفی است و تیم‌ها قدرتمندتر از مرحله گروهی ظاهر می‌شوند. هم استقلال و هم پرسپولیس در دو بازی آخر نمایش خوبی از خود به جای گذاشتند که نشان می‌دهد بازیکنان دو تیم دستورات مربیان خود را به خوبی پیاده کردند. از این مرحله بازیکنان باید حواسشان را بیشتر جمع کنند.

وی خاطرنشان کرد:من همیشه در این چند سال اخیر تأکید کرده‌ام هر چقدر پرسپولیس و استقلال قوی‌تر باشند تیم ملی قوی‌تری هم خواهیم داشت و خوشحالم که استقلال و پرسپولیس در شرایط خوبی به سر می‌برند و مردم بدانند که این نوید یک تیم ملی قوی است.
منبع: پارس فوتبال


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.056 seconds.