.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ فردا شب به پایان می‌رسد
مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ ساعت ۲۴ فردا شنبه پنجم مهرماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به پایان می‌رسد.

به گزارش شمال نیوز، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، فرایند انتخاب رشته برای یک میلیون و ۱۲ هزار و ۶۳۲ داوطلب که در کنکور سراسری مجاز شدند، از ساعت ۲۰ چهارشنبه دوم مهرماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز شد و ساعت ۲۴ فردا شنبه پنج مهرماه به پایان می‌رسد.

 

 به گفته فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکنون ۶۹ هزار و ۳۱ نفر برای انتخاب رشته اقدام کرده اند.

 

 

در صورت پایان فرایند انتخاب رشته، شماره رسید ۱۵ رقمی توسط سیستم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. امسال برای نخستین بار، انتخاب رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی باید در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش وارد شود.

 

در صورتی که در زمان ثبت نام، اعلام علاقه مندی به رشته‌های با آزمون دانشگاه پیام نور و دانشگاه‌ها وموسسات آموزش عالی غیرانتفاعی صورت نگرفته است، داوطلبان با پرداخت مبلغ ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان از طریق درگاه سازمان سنجش می‌توانند نسبت به اعلام علاقه مندی به رشته‌های مذکور اقدام کنند.

 

متقاضیان علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی (به جز متقاضیان چهار رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) باید به درگاه دانشگاه آزاد اسلامی (www.azmoon.org) مراجعه کنند.

 

سازمان سنجش آموزش کشور امروز چهارشنبه آخرین اصلاحات مرتبط با رشته‌های جدید کنکور سراسری را برای انتخاب رشته داوطلبان در درگاه خود منتشر کرد.

 

سازمان سنجش آموزش کشور طبق روال سنوات گذشته برای داوطلبان مجاز شده در کنکور انتخاب رشته مجازی انجام می‌دهد؛ در این روش داوطلبان با پرداخت ۱۰ هزار تومان می‌توانند با توجه به نمره خود در کنکور از شرایط قبولی شان در رشته‌ها و دانشگاه‌ها مطلع شوند. تاکنون ۵۰ هزار و ۳۹ نفر در این انتخاب رشته شرکت کرده اند.

 

داوطلبان کنکور سراسری که در این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده یا نشده اند، تا روز دوشنبه هفتم مهرماه امکان ثبت نام در پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌ها دارند. زرین آمیزی به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که تاکنون ۱۳۵ هزار نفر در این دوره از پذیرش‌ها ثبت نام کرده اند.

 

کنکور سراسری از ۲۹ مرداد ماه تا اول شهریور ماه در سراسر کشور و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد./میزان


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.057 seconds.