.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
۱۰۷ نفر دیگر در مازندران کرونا گرفتند
۱۰۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های مازندران بستری شدند.

به گزارش شمال نیوز، براساس اعلام روسای دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل، با شناسایی ۱۰۷ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در شبانه روز گذشته، تعداد بستری شدگان این بیماری در مراکز درمانی مازندران به ۵۹۴ نفر رسید.

بستری ۸۵ بیمار جدید کرونایی

دکتر موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به شناسایی و بستری شدن ۸۵ بیمار جدید مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه، گفت: در این مدت ۸۳ بیمار با بهبودی نسبی مرخص شدند.

 

او با اشاره به بستری بودن ۴۲۲ بیمار کرونایی هم اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، افزود:۱۲۴ بیمار بدحال هم با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت‌های خاص تنفسی و پزشکی قرار دارند.

کرونا ۲۲ بابلی را زمین گیر کرد

دکتر سید فرزاد جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم به پذیرش و بستری ۲۷ بیمار مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان تحت پوشش این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در این مدت ۱۷ بیمار با وضعیت بهبودی نسبی مرخص شدند.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا بستری شده در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۱۷۲ نفر اعلام کرد و افزود:۳۷ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های این شهرستان بستری هستند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.009 seconds.