.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
مهلت یک هفته‌ای دادستان مرکز استان برای تعیین تکلیف زباله آمل
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران به مدیران مرتبط با پسماند یک هفته مهلت داد زمین جایگزین برای دفن زباله‌های آمل تعیین کنند.

به گزارش شمال نیوز، کریمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران در جلسه‌ای که با مدیران ادارات صنایع و معادن، آب منطقه‌ای، محیط زیست، منابع طبیعی، سازمان پسماند، فرماندار و شهردار آمل داشت از مدیرانی که باید زمین جایگزین زباله آمل را تایید کنند خواست با حضور میدانی و بازدید از مکان‌های انتخاب شده در کمتر از یک هفته یک مکان را برای رفع معضل زباله نهایی کنند.

 

سیدحمید هاشمی شهردار در این جلسه با بیان اینکه ظرفیت زمین فعلی دفن زباله‌های آمل تکمیل شده است، افزود: با توجه به احداث سد هزار و قرار گرفتن مرکز دفن زباله در مخزن سد، مشکلات زیست محیطی مرکز دفن زباله غیرقابل انکار است.

 

او افزود: منطقه دفن زباله عمارت شهرستان آمل اکنون فراتر از ظرفیت و گنجایش خود زباله جذب کرده و لازم است هر چه سریع‌تر تعطیل و زمین جایگزین آن مشخص شود.

 

شهردار آمل معضل زباله آمل را مشکل ملی اعلام کرد و گفت: این مشکل با اعتبارات دولتی باید برطرف شود.

 

هاشمی با بیان اینکه حال محل کنونی دفن زباله‌های آمل اصلا خوب نیست، ابراز امیدواری کرد با اعتبارات ملی و کمک مدیران استانی لکه‌های زباله استان به‌ویژه در آمل برطرف شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.049 seconds.