.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
واکنش شهرداری به خبر اخراج 400 نیرو در شهرداری ساری ؛
اخراج کذب است / نیروهای شرکتی ساماندهی می شوند
شمال نیوز : وی همچنین به طرح " ساماندهی نیروهای شرکتی و حجمی" در شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: در این طرح وظایف نیروهای انسانی شهرداری بطور مجزا در هشت محور تعریف و اجرایی شد که ....
اخراج کذب است / نیروهای شرکتی ساماندهی می شوند

شمال نیوز: در حالی که خبر اخراج 400 نیروی شرکتی شهرداری ساری خیلی زود فضای رسانه ای و مجازی ساری و استان را پر کرد که معاون خدمات شهری شهرداری ساری به آن واکنش نشان داد .


به گزارش شمال نیوز، مصطفی نیک نقش معاون خدمات شهری شهرداری ساری ضمن تکذیب این خبر، تشریح کرد : شهرداری ساری نه تنها نیروهایی که رابطه کاری با شرکت های طرف قرارداد خود دارند را اخراج نکرده است، بلکه با تاکید عباس رجبی شهردار ساری تعیین و تکلیف شماری از نیروهای روزمزد در دستور کار این شهرداری قرار گرفته و به زودی اجرایی می شود.

 
وی با یادآوری اینکه تعداد زیادی از نیروهای انسانی طی سال های مختلف در قالب "روز مزد" در شهرداری ساری فعالیت می کردند اینک در مرحله ساماندهی قرار دارند، این اقدام را نمونه ای از خدمت صادقانه شهردار ساری عنوان کرد.

 
معاون خدمات شهری شهرداری ساری در توضیح مطلب فوق گفت: نیروهای روزمزد شهرداری در برخی از فصول سال با توجه به حجم فعالیت های شهرداری بکارگیری شده و دستمزد دریافت می کردند اما در طرح ساماندهی، این افراد به صورت تمام وقت همراه با دیگر کارکنان شهرداری در خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ساروی سهیم می شوند.

 
وی همچنین به طرح " ساماندهی نیروهای شرکتی و حجمی"  در شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: در این طرح وظایف نیروهای انسانی شهرداری بطور مجزا در هشت محور تعریف و اجرایی شد که خود در توسعه فعالیت های شهرداری و خدمات رسانی به شهروندان تاثیر بسزایی دارد.
 

نیک نقش با تاکید بر اینکه منبع رسمی اطلاعات مربوط به شهرداری تنها از مدیریت ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری ساری مورد تایید و قابل انتشار است از رسانه ها خواستار شد که اجازه ندهند با هیاهو و نشر مطالب خلاف واقع،خدمات ارزشمند و صادقانه این نهاد خدمات رسان نزد مردم تخریب شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.013 seconds.