.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
تعطیلی مراکز پُرتجمع مازندران / فراوانی ماسک در داروخانه‌های مازندران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: باتوجه به وضعیت استان در برابر شیوع ویروس کرونا کماکان برخی مراکز پرتجمع همانند رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی در سطح استان تعطیل هستند.

به گزارش شمال نیوز، حسینقلی قوانلو امروز درباره وضعیت بازارهای مازندران باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی در استان مازندران  اظهار کرد: باتوجه به وضعیت استان در برابر شیوع ویروس کرونا کماکان برخی مراکز پرتجمع همانند رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی در سطح استان تعطیل هستند ولی بقیه مراکز در حال فعالیت هستند.

 

وی افزود: طی این مدت مردم همکاری خوبی داشتند و به توصیه‌ها توجه کردند که لازم است این همکاری و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی تداوم داشته باشد.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه هیچ کمبودی در ارتباط با ماسک در سطح استان نداریم، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی در حال توزیع ماسک بین داروخانه‌های سطح استان است و ماسک به فراوانی در سطح داروخانه‌های استان وجود دارد.

 

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه میزان تورم مرداد ماه براساس آمار درصد بوده است، اضافه کرد: استان مازندران نسبت به سایر استان‌ها از کمترین تورم برخوردار بوده که نشان‌دهنده این است که نظارت بر بازارهای سطح استان نسبتا مناسب بوده است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.07 seconds.