.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
با مخاطبان ؛
« شما » و « شمال نیوز » / جاده مرگ مسیر بیمارستان زارع را دریابید
شمال نیوز : متاسفانه پرسنل و کادر درمان این بیمارستان علاوه بر ریسک مبارزه در جدال با کرونا در جاده مرگ این بیمارستان هم تشویش و نگرانی دارند ....
« شما » و « شمال نیوز » / جاده مرگ مسیر بیمارستان زارع را دریابید

شمال نیوز : روزانه صدها پیام از طریق کامنت ، ایمیل ، تلفن و یا بصورت حضوری به شمال نیوز می رسد که مشکلات ریز و درشت مردمی مطرح می شود .

به گزارش شمال نیوز، از این پس قصد داریم با انتشار برخی از این پیام ها که عمدتا طرح مشکلات عمومی می باشد ، نسبت به پیگیری آن ها اقدام کنیم .


شما به شمال نیوز گفتید :


پرستار شاغل در مرکز سوانح سوختگی و بیمارستان شهید زارع ساری هستتم.

 

متاسفانه پرسنل و کادر درمان این بیمارستان علاوه بر ریسک مبارزه در جدال با کرونا در جاده مرگ این بیمارستان هم تشویش و نگرانی دارند.

 

سر چهارراه این بیمارستان بزرگ مرکز استان که از سراسر مازندران و حتی گلستان پذیرش دارد به طور مستمر ماهانه چندین تصادف رخ می دهد و دلیل آن نیز وضعیت نامناسب این چهارراه و تردد خودروهای متعدد از پارک جنگلی شهید زارع و همچنین روستاهای مسیر است.

 

عوامل بیمارستان چندین بار موضوع را به مسئولان مربوطه و فرمانداری انعکاس دادند و حتی فرماندار نیز قول مساعد دادند ضمن بازدید، مشکل را چاره می کنند اما هنوز نیامدند.

با توجه به تردد خودروهای سنگین و نیمه سنگین و همچنین مسافرانی که با این پیچ مرگ آشنایی ندارند، هراس ما این است که یک واقعه پرتلفات نظیر تصادف زنجیره ای چند خودرو در این نقطه حادث شود و جان شهروندان بسیاری را بگیرد یا سلامت شان را تهدید کند.

از فرماندار محترم مرکز استان توقع داریم بازدید از این چهار راه مرگ را همین امروز در دستور کار خود بگذارند که فردا ممکن است خیلی دیر باشد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

محمد 24 شهريور 1399
سلام الان چندین سال است این جاده تصادفات وحشتناکی راتجربه می کندولی کوگوش شنوا خواهشابه گوش مسئولین مرکزاستان برسانید.ممنونم

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.067 seconds.