.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
عراقی‌ها، مهم‌ترین مشتری ویلا در شمال کشورند
رئیس اتحادیه املاک بابل، گفت: عراقی‌ها، مشهدی‌ها و اصفهانی‌ها افرادی هستند که بالاترین متقاضی خرید ویلا در شمال هستند. کف قیمت یک ویلای ۱۵۰ متری با ۱۰۰ متر بنا نیز حدود یک میلیارد تومان است.
عراقی‌ها، مهم‌ترین مشتری ویلا در شمال کشورند

شمال نیوز: کاهش ارزش پول ملی ایران، تقاضای عراقی‌ها برای خرید ملک در ایران را افزایش داده است. رئیس اتحادیه املاک بابل در حالی افزایش معاملات ویلا توسط عراقی‌ها در شهرهای شمالی ایران را تایید می‌کند که چندی پیش دبیر انجمن انبوه‌سازان تهران از سرمایه‌گذاری عراقی‌ها در بازار مسکن ایران سخن گفت.

به گزارش شمال نیوز، رئیس اتحادیه املاک بابل با اشاره به ردپای ورود عراقی‌ها در بازار ویلای شمال، گفت: عراقی‌ها، مشهدی‌ها و اصفهانی‌ها بیشترین متقاضی خرید ویلا در شمال هستند اما با افزایش قیمت ویلا در شهرهای شمالی ورود عراقی‌ها در بازار مسکن شمال بیشتر شده است.

رضا صادقی افزود: با افزایش قیمت مسکن خریداران و فروشندگان ویلا ترسو شده‌اند؛ به طوری‌که در یک ماه گذشته فسخ قرارداد خرید و فروش ویلا افزایش یافته بود اما فعلا بازار معاملات خرید و فروش خانه در شمال کشور راکد است.

او با اشاره به سقف و کف قیمت ویلا در شمال ایران اشاره و اظهار کرد: قیمت آپارتمان ۱۰۰ متری در شمال ایران از متری هشت میلیون تومان آغاز می‌شود. کمترین قیمت یک ویلای ۱۵۰ متری با ۱۰۰ متر بنا حدود یک میلیارد تومان است.

صادقی در توصیه‌ای به دولتمردان، گفت: دولتمردان باید تدابیری برای افزایش تغییر کاربری اراضی حاشیه شهر داشته باشند و گرنه چنانچه قرار باشد این رویه به همین منوال پیش رود دیگر دهک‌های ضعیف جامعه تا ۳۰ سال آینده توان خرید یک آپارتمان را نخواهند داشت.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.046 seconds.