.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
کندوان و هراز یک طرفه می‌شوند
محور‌های کندوان و هراز در صورت مشاهده ترافیک سنگین روز جمعه ۲۴ مردادماه یک طرفه می‌شوند.

به گزارش شمال نیوز، سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان آغاز اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۲۲ مردادماه در جاده‌های استان، گفت: محور‌های کندوان و هراز روز جمعه ۲۴ مردادماه در صورت مشاهده ترافیک سنگین یک طرفه می‌شوند.

 

او افزود: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۴ مردادماه از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج  یک طرفه خواهد شد.

محدودیت‌های ترافیکی محور هراز

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ روز جمعه ۲۴ مردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ روز جمعه آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه می‌شود.

 

او افزود: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ مردادماه از محور هراز ممنوع است.

 

رییس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.015 seconds.