.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
مازندران امروز و فردا میزبان دکتر نوبخت ؛
افتتاح چند پروژه‌ عمرانی با حضور معاون رئیس جمهوری
محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر دو روزه خود در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، 22 و 23 مرداد، در مراسم کلنگ زنی و افتتاح چند پروژه حضور خواهد یافت و از چندین پروژه نیز بازدید می کند. ‎
افتتاح چند پروژه‌ عمرانی با حضور معاون رئیس جمهوری

شمال نیوز: دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد به مازندران سفر می کند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، سفر معاون رییس جمهوری به این استان ۲ روزه است.

دکتر نوبخت در این سفر از پروژه های محوری و مهم مازندران از جمله کارخانه زباله سوز ساری ، سد لاستیکی سرخرود، تالار مرکزی و ورزشگاه دوقلوی شهرستان ساری بازدید خواهد کرد.

کلنگ‌زنی ساخت ۲ هزار واحد مسکن محرومین استان مازندران و شرکت در نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه نیز از دیگر برنامه های سفر ۲ روزه رییس سازمان برنامه و بودجه است.

دکتر نوبخت همچنین در این سفر از پروژه احداث پل چهارم شهرستان بابلسر، کمربندی بابل به شیرگاه، بیمارستان جایگزین شهرستان قائمشهر، رینگ هچیرود - نشتارود ، فرودگاه بیشه کلا بازدید می کند.

کارخانه زباله سوز نوشهر نیز با حضور معاون رییس جمهوری و از طریق ویدیوکنفرانس به صورت آزمایشی راه اندازی و کارخانه کمپوست پسماند تنکابن نیز افتتاح خواهد شد.

این سومین سفر دکتر نوبخت در کسوت معاونت رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی به استان مازندران در دولت های یازدهم و دوازدهم است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 22 مرداد 1399
بیش از 7سال از عمر این دولت گذشته ایا این توهین به شعور شهروندان مازنی نیست که کلنگ افتتاح مسکن و ....به زمین زده بشه؟ اقایان نماینده به هوش باشید

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.042 seconds.