.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
لحظه شماری ۵۳ هزار داوطلب مازندرانی برای کنکور سراسری
۵۳ هزار داوطلب مازندرانی برای شرکت در کنکور سراسری امسال لحظه شماری می‌کنند.

به گزارش شمال نیوز، نظری معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران از انتظار ۵۳ هزار داوطلب مازندرانی برای شرکت در کنکور سراسری امسال خبر داد و گفت: با توجه به حساسیت‌های داخلی و خارجی در برگزاری کنکور، تلاش داریم تا این آزمون به نحو احسن و با مشارکت مدبرانه مسئولان برگزار شود.

 

او با اشاره به اینکه آزمون دوره دکترا و ارشد امسال با موفقیت برگزار شد، افزود: با توجه به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون و اهمیت آن که حاصل دسترنج چندین ساله دانش‌آموزان است تصمیم بر برگزاری درست این آزمون است.

 

نظری  با اشاره به اهمیت بحث حفاظت و امنیت حوزه آزمون،گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و جدی بودن این آزمون مسئولان برگزاری آزمون حتی الامکان از دعوت مسئولان شهر برای سرکشی به حوزه آزمون خودداری کنند.

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اشاره به شرایطی که بیماری کرونا به وجود آورده است، افزود: در برگزاری آزمون تلاش بر این است که از کادر درمان و پزشکی استفاده شده و حتی الامکان یک تیم پزشکی در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

 

او گفت:همچنین با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی هرگونه تجمع خانواده‌ها در محیط آزمون ممنوع است.

 

نظری با تاکید بر برگزاری هرچه بهتر این آزمون افزود: مدیران و روسای شهرستان و مناطقی که برگزاری آزمون برعهده آموزش و پرورش آن شهرستان و منطقه است، از قبل با فرمانداری و بخشداری و سایر دستگاه‌های دولتی که می‌توانند در برگزاری آزمون موثر باشند، هماهنگی‌های لازم را داشته باشند.

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر انتخاب مراقبین ،گفت: سعی شود از افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه دارند استفاده شود تا هم دانش‌آموزان راضی باشند و هم آزمون به نحو احسنت برگزار شود.

 

آزمون سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که قرار بود از ۲۹ مرداد تا اول  شهریور ۹۹  برگزار شود به علت شیوع ویروس کرونا  به تاخیر افتاد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 1.073 seconds.