.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
وجود ۱۹۱ زندانی مهریه در مازندران
رئیس ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند مازندران، شمار زندانیان جرایم مالی و غیرعمد استان را ۵۷۷ نفر اعلام کرد وگفت: تعداد ۱۹۱ نفر به دلیل مهریه زندانی هستند.

به گزارش شمال نیوز،  غلامرضا عشریه پیش ازظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران بااشاره به وجود ۵۷۷ زندانی غیرعمد در استان افزود: از فروردین تاکنون ۹۳ زندانی توسط ستاد دیه استان آزاد شدند.

 

وی با عنوان اینکه بیشترین محبوسان و جرایم غیرعمد به دلیل مهریه در زندان به سر می‌برند، اظهار داشت: در هفته جاری نیز دو زندانی جرایم غیرعمد آزاد شدند.

 

رئیس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند استان مازندران با اشاره به فصل جدید ستاد دیه استان افزود: مردم مازندران بسیار مؤمن و مهربانی هستند و هر مقطعی که به مشکل خوردیم، پای کار بودند.

 

وی با اظهار اینکه در مسئله اخیر کرونا مردم بیشترین نقش آفرینی را کردند، ادامه داد: همه زندانیان، مجرم نیستند و برخی ناخواسته گرفتار شدند و باید زمینه آزادی آنان را فراهم کنند.

 

رئیس ستاد دیه مازندران با اشاره به وجود و فعالیت کارخانه‌های در مازندران از رسانه به عنوان ظرفیت خوبی برای شناخت و معرفی ستاد دیه در استان خبر داد و گفت: کارگروه رسانه‌ای ستاد دیه استان مازندران راه اندازی و فعال شده است.

 

وی ادامه داد: کارگروه رسانه ستاد دیه در شهرستان‌ها نیز راه اندازی می‌شود و باید از ظرفیت رسانه برای پیشبرد امور بهره گرفت.

 

عشریه با بیان اینکه ۲۳ زندانی جرایم مالی در استان زن هستند، ادامه داد: ۱۹۱ زندانی به دلیل عدم توان پرداخت مهریه در زندان به سر می‌برند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.073 seconds.