.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
جدیدترین آمار کرونا در استان مازندران| بستری بودن 1648 بیمار مبتلا به کرونا
طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۲۵۳ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد یک‌هزار و ۶۴۸بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

به گزارش شمال نیوز، دردسرهای کرونایی که از ماه گذشته در استان مازندران همچنان تداوم دارد و مازندران روزهای قرمز کرونایی را پشت سر می‌گذارد.

 

این استان که برای دومین بار است شرایط قرمز کرونایی را پشت سر گذاشته زنگ خطر وضعیت قرمر کرونایی در آن از تعطیلات عید فطر به صدا درآمد و طی این مدت شاهد حضور مسافران در استان بودیم و البته در کنار آن گزارش های میدانی از وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز حاکی از عادی‌سازی این ویروس در میان مردم بود به‌طوری‌که بسیاری از مردم حتی استفاده از ماسک را نیز به فراموشی سپردند.

 

طی نیمه دوم تیر ماه امسال تاکنون و باتوجه به شرایط قرمز کرونایی و در کنار آن تکمیل تخت‌های بیمارستانی آژیر قرمز کرونایی به صدا درآمد و از آن زمان تاکنون همچنان روزهای پر از نگرانی را پشت سر می‌گذاریم.

 

در کنار اینکه مردم مازندران این روزها شرایط پر از نگرانی را تجربه می‌کنند جاده‌های استان پایان هفته پر از مسافرانی است که بدون توجه به این مسائل راهی جاده‌ها شدند بدون اینکه بدانند با این کارشان جان چه تعداد را در خطر قرار می‌دهند.

 

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۲۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 

وی افزود: در همین مدت تعداد ۲۶۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۱۳۳۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: مهم‌ترین مسأله در مقابله با شیوع ویروس کرونا، قطع چرخه بیولوژیک انتقال ویروس بیماری از طریق استفاده از ماسک، شست‌وشوی مستمر دست‌ها، فاصله گذاری اجتماعی و اجتناب از تماس با افراد مبتلا و جلوگیری از حضور افراد آلوده و افراد دارای علائمی همچون سرفه و تنگی نفس در اجتماع است.

 

فرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل اظهار کرد: در حال حاضر ۳۰۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند.

 

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته 30 بیمار جدید بستری و 41 بیمار هم  ترخیص شدند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: ۵۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

 طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۲۵۳ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد یک‌هزار و ۶۴۸بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.042 seconds.