.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
لائینی:تبلیغات دینی و فرهنگی وظیفه اصلی مبلغان است
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به فعالیت ۴۰۰ مبلغ دینی در استان گفت: تبلیغات دینی و فرهنگی اصلی ترین وظیفه مبلغان است.

به گزارش شمال نیوز،  آیت الله محمدباقر محمدی لائینی صبح دوشنبه در دیدار با سرگروه‌های مبلغین استان مازندران با بیان اینکه مهم‌ترین و اصلی ترین وظیفه شما، تبلیغات دینی مذهبی و فرهنگی است، افزود: برخی همانند گروه‌های بازیابی یا بازرگانی وظیفه تبلیغات دارند، ولی تبلیغات مبلغان دینی و ارزشی و نشانه ارزشمندی بودن کار است و آن را همانند کار انبیا می‌کند.

 

آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: شرایط امروز ایجاب می‌کند که تبلیغات را به‌روزتر، کارشناسانه‌تر و مخاطب‌مدارانه‌تر انجام دهیم و باید همواره کار خود را پالایش و نقاط ضعف و قوت را مشخص کنیم.

 

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران خاطرنشان کرد: باید همواره آموزش ببینید تا مهارت‌های تبلیغی شما افزایش پیدا کند.

 

وی با اشاره به وجود ۴۰۰ مبلغ در استان، برگزاری دوره‌های آموزشی را برای نسل‌های مختلف مهم دانست و گفت: میدان اصلی مبلغان، میدان فرهنگی است و باید در این میدان تلاش‌های خود را انجام دهند.

 

آیت الله محمدی با تاکید بر بسترسازی برای تبلیغات یادآورشد: دانشجویان و علاقمندان به کارهای جهادی را وارد کار کنیم زیرا این مصداقی از وحدت حوزه و دانشگاه است.

 

امام جمعه ساری همچنین خواستار حضور و فعالیت طلاب در سواحل و انجام کارهای فرهنگی شد و گفت: مبلغان و طلاب خواهر نیز نسبت به ایجاد گروه‌های تبلیغی اقدام کنند تا در این بخش نیز اقدامات تبلیغی ارزشمندی صورت گیرد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.867 seconds.