.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
پیگیری تخلف مدعیان درمان کرونا با شربت گیاهی در هیأت بدوی
رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی مازندران گفت: نامه دو پزشک مدعی درمان کرونا با شربت گیاهی در هیأت بدوی این سازمان دریافت شده و در حال رسیدگی است.

به گزارش شمال نیوز، |تولید شربت کرونا موضوعی بود که دو هفته پیش در استان مازندران مطرح شد که معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره تولید شربت کرونا در مازندران عنوان کرده بود؛ تا زمانی که مطالعات این شربت کامل نشود و با نتایج علمی به اثبات نرسد، بنده نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم.

 

محمدرضا شیران معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز چند روز گذشته در جمع خبرنگاران از فروش شربت گیاهی ادعا شده برای درمان کرونا توسط دو پزشک خبر داده است و عنوان کرد؛ این دو پزشک به دلیل عدم تأیید دارو توسط وزارت بهداشت، متخلف تشخیص داده شدند؛ همچنین این افراد دارو را با قیمت‌های مختلف ۲ تا ۴ میلیون تومان به مردم می‌فروختند.

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره چگونگی شناسایی این متخلفان نیز گفت: دو خانواده که نسبت به خرید این شربت اقدام کرده و از موثر نبودن آن گلایه داشتند، شکایت خویش را تقدیم دانشگاه علوم پزشکی مازندران کرده‌اند.

 

وی با تاکید بر اینکه اگر افراد دیگری هم شکایتی از این دست دارند به معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران مراجعه کنند، در ادامه خاطر نشان کرد: پرونده این دو پزشک به مراجع قانونی سازمان نظام پزشکی و تعزیرات حکومتی مازندران ارسال شده است.

 

رئیس سازمان نظام پزشکی مازندران در این زمینه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: نامه این تخلف در هیأت بدوی نظام پزشکی استان مازندران دریافت شده است.

 

محمد خورشیدی در پاسخ به این سوال که وقتی پرونده‌ای قرار است به هیأت بدوی ارسال شود، موضوعش متفاوت است، گفت: اگر پرونده وارد نظام پزشکی  استان شود در دادستانی نظام پزشکی تحقیقات لازمه انجام می‌شود.

 

وی اضافه کرد: وقتی پرونده مستقیم وارد دادگاه می‌شود، قاضی در محل حضور دارد، به صورت کلی فرقی نداشته اما این پرونده یک مرحله جلوتر رسیدگی می‌شود اما در نهایت باید در دادستانی نظام پزشکی مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی مازندران اضافه کرد: به صورت کلی پرونده باید اصولی مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

وی یادآور شد: برای اینکه پرونده اصولی تشکیل شود دانشگاه علوم پزشکی مازندران پرونده را تکمیل و در اختیار دادستانی نظام پزشکی  قرار داده و اگر نقصی وجود داشته باشد کامل کرده و برای دادگاه بدوی ارسال می‌شود.

 

خورشیدی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نامه این تخلف قرار در هیأت بدوی دریافت شده و یک مرحله جلوتر است و امروز در دادگاه بدوی رسیدگی می‌شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که این پرونده چه زمانی رسیدگی می‌شود، افزود: بستگی به وزن و سنگینی پرونده دارد./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.044 seconds.