.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
انتقاد نماینده نوشهر ، چالوس و کلاردشت از ستاد مدیریت بحران مازندران ؛
محسنی : اعتبارات بحران استان در کجا هزینه می شود ؟ /ستاد مدیریت بحران مازندران باید پاسخ‌گو باشد
شمال نیوز : اظهار کرد: هر سال قصه‌های تکراری آسیب‌های برف و باران به یک منطقه را شاهد هستیم و این را در دنیا به عنوان حوادث به نام حوادث غیرمترقبه نمی‌شناسند....
محسنی : اعتبارات بحران استان در کجا هزینه می شود ؟ /ستاد مدیریت بحران مازندران باید پاسخ‌گو باشد

شمال نیوز: نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دیگر حوادثی به نام غیرمترقبه نداریم بلکه همه آنها مترقبه هستند، اظهار کرد: هر سال قصه‌های تکراری آسیب‌های برف و باران به یک منطقه را شاهد هستیم و این را در دنیا به عنوان حوادث به نام حوادث غیرمترقبه نمی‌شناسند بلکه ما باید طرح و فکری جدید داشته باشیم.

به گزارش شمال نیوز، محمد علی محسنی با تأکید بر اینکه قطعاً ستاد مدیریت بحران مازندران باید پاسخ‌گو باشد که اعتبارات بحران استان را در کجا هزینه می‌کند، افزود: ستاد مدیریت بحران مازندران باید پاسخ‌گو باشد برای سیلاب‌های متعددی که در منطقه کجور حتی در فصل تابستان شاهدش هستیم چرا دستی از آستین مسؤولان بیرون نمی‌آید تا مشکلات مردم را رفع کند.

وی با بیان با حوادث متعددی که در منطقه داریم امکانات ما باید متناسب با نیاز روز باشد، گفت: همه مسؤولان دستگاه‌های اجرایی منطقه برای رفع مشکلات مردم اهتمام و همت بیشتری داشته باشند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.013 seconds.