.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
هم نشینی آفتاب و باران در آسمان مازندران
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران امروز و فردا صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما، در بعدازظهر به ویژه در ارتفاعات با رگبار و رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: آسمان مازندران امروز و فردا ۱۱ و ۱۲ مردا ماه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما، در بعدازظهر بویژه در ارتفاعات با رشد ابر، رگبار و رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

 

او افزود: بیشینه دما در شهر‌های غربی استان بین ۲۷ تا ۳۰ درجه و در شهر‌های مرکزی و شرقی بین ۳۰ تا ۳۴ درجه سلسیوس خواهد بود.

 

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران روز دو‏شنبه ۱۳ مرداد نیمه ابری، از بعدازظهر با افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق، وزش باد و کاهش دما پیش بینی می‌شود.

 

اسدی افزود: مازندرانی‌ها روز سه شنبه ۱۴ مرداد شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری (در ارتفاعات مه‌آلود) همراه با کاهش نسبی دما، بارش پراکنده باران و وزش باد خواهند بود.

 

او گفت: آسمان مازندران روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه نیمه ابری، از بعدازظهر با افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی