.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهرخبر داد :
ثبت‌ نام بدون آزمون در ۱۲۰ رشته‌ کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر
شمال نیوز : ولی‌پور یادآور شد: داوطلبانی که اقدام به ثبت‌نام در سامانه مرکز سنجش و پذیرش کرده‌اند باید با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت‌نام خود پس از ۴۸ ساعت به این واحد مراجعه کنند ....
ثبت‌ نام بدون آزمون در ۱۲۰ رشته‌ کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر

شمال نیوز: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از آغاز ثبت‌ نام بدون آزمون در ۱۲۰ رشته کارشناسی و کاردانی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، پیمان ولی‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قائم‌شهر با بیان اینکه ثبت‌نام بدون آزمون ۱۲۰ رشته کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر آغاز شده است، اظهار کرد: تمام متقاضیان ثبت‌نام و شركت در پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی مهر ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۹۹/۴/۲۴ شورای سنجش و پذیرش درباره زمان‌بندی جدید ثبت‌نام و اعلام نتایج رشته-محل‌های با پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی، ثبت‌نام و انتخاب رشته کنند.

وی افزود: ثبت‌نام آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی است از یکشنبه پنجم مرداد  آغاز شده است و تا پایان روز یکشنبه مورخ  دوم شهریور ادامه خواهد داشت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر بیان کرد: داوطلبان می‌توانند از پنجم مرداد ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت کنند و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط به تهیه کارت اعتباری، ثبت‌نام و انتخاب رشته  اقدام کنند.

ولی‌پور یادآور شد: داوطلبانی که اقدام به ثبت‌نام در سامانه مرکز سنجش و پذیرش کرده‌اند باید با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت‌نام خود پس از ۴۸ ساعت به این واحد مراجعه کنند.

وی با تأکید بر نبود هیچ تفاوتی بین مدرک فارغ‌التحصیلان رشته‌های با آزمون و بدون آزمون توضیح داد: این دانشگاه  با ۳۴ رشته دکتری تخصصی، ۹۸ رشته کارشناسی ارشد، ۵۴ رشته کارشناسی، ۲۸ رشته کارشناسی ناپیوسته، ۲۳ رشته کاردانی ناپیوسته و ۱۲ رشته کاردانی پیوسته در همه گروه‌های آموزشی غیر از علوم پزشکی اکنون با نزدیک ۶ هزار دانشجو، ۸۴ آزمایشگاه و کارگاه‌های پیشرفته و آموزشی و ۵۴ هزار عنوان کتاب تخصصی و عمومی شامل  ۱۳۰ هزار جلد و بیش از ۷۲ هزار مترمربع فضای آموزشی رفاهی و ورزشی از کهن‌ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی منطقه است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر تصریح کرد: نظام آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد قائم‌شهر با بهره‌گیری از توان و تجربه استادان تمام‌وقت، نیمه‌وقت و مدعو با مرتبه علمی استاد، دانشیار و استادیار در اکثر رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی توانایی فعالیت‌های پژوهشی و دانش‌بنیان را در بیشتر رشته‌های علوم انسانی، پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر و چاپ مقاله در اکثر مجلات معتبر و کنفرانس‌های بین‌المللی داراست.

به گزارش آنا، متقاضیان ثبت‌نام بدون آزمون از امروز پنجم مرداد تا دوم شهریور در قائم‌شهر، جنب پل تلار، دانشکده علوم انسانی اتاق ۳۱۷ حضور پیدا کنند و درصورت داشتن سؤال می‌توانند با شماره های ۰۱۱۲۲۵۱۳۴۷ و ۰۹۰۲۵۴۷۱۲۱۴ تماس داشته باشند.

همچنین کتابچه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با لینک http://qaemiau.ac.ir/qaemiau-info/ می‌تواند امکانات و توانمندی‌های این دانشگاه را با محور آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، مراکز رفاهی، مرکز رشد و فناوری، آزمایشگاه، کارگاه‌ها، سالن ورزشی، دانشکده‌ها، آموزشکده سمای قائم‌شهر و مدارس نشان دهد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.024 seconds.