.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
با حضور سرپرست وزارت صمت ؛
افتتاح ویدئوکنفرانسی شرکت آرین شیمی توسط رئیس جمهور در بندر امیرآباد+ تصاویر
شمال نیوز: بزرگ‌ترین واحد تولید ام دی اف (فیبر فشرده) مازندران توسط رئیس جمهور و بصورت ویدئو کنفرانسی و با حضور سرپرست وزارت صمت افتتاح شد

شمال نیوز:  شرکت آرین شیمی، بزرگ‌ترین واحد تولید ام دی اف (فیبر فشرده) مازندران روز پنجشنبه با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری و  با حضور سرپرست وزارت صمت و استاندار مازندران در بندر امیرآباد افتتاح شد.

به گزارش شمال نیوز، برای ساخت این واحد مرتبط با صنایع چوبی در مجموع ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل تسهیلات بانکی و آورده بخش خصوصی سرمایه گذاری شد. معادل ۳۵ میلیون یورو از این اعتبار در قالب ارزی برای خرید ماشین آلات  از سوی دولت تخصیص داده شد.

این واحد تولیدی سولزی که وابسته به شرکت آرین شیمی است در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار و زیر بنای هفت هزار متر مربع ساخته شد و سالانه قادر به تولید افزون بر ۳۰۰ هزار متر مکعب تخته فیبری فشرده است. بیش از ۳۰۰ نفر هم با راه اندازی این واحد صنعتی مشغول کار شدند.

در ۲ روز اخیر با سفر سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان مازندران حدود یک هزار و ۵۸۰ میلیارد تومان واحد صنعتی در این خطه شمال کشور به بهره برداری رسید و برای حدود یک هزار نفر نیز ایجاد اشتغال شده است.

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.015 seconds.