.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
با اعلام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران :
افزایش نرخ تورم برای خانوارهای شهری و روستایی در استان مازندران + جزئیات
شمال نیوز :،مفید غلامی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران خاطرنشان کرد: نرخ تورم نسبت به ماه قبل درکل خانوارهای استان در تیرماه سال جاری ....
افزایش نرخ تورم برای خانوارهای شهری و روستایی در استان مازندران + جزئیات

شمال نیوز: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، نرخ نقطه به نقطه تورم را در تیرماه سال جاری ۲۲.۷ درصد اعلام کرد و گفت: این نرخ نسبت به ماه قبل ۲.۴ درصد افزایش یافته است.

 

به گزارش شمال نیوز، مفید غلامی راد در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه نرخ تورم نقطه به نقطه استان در تیرماه سال جاری استان ۲۲.۷ درصد بوده که این رقم در مقایسه با ماه قبل، ۲.۴ درصد افزایش یافته است، افزود: نرخ تورم نقطه به نقطه کل خانوار مازندران در نقاط شهری استان ۲۲.۱ و روستایی ۲۳.۹ درصد است که در نقاط شهری نسبت به ماه قبل ۲.۳ و روستایی ۲.۷ افزایش یافته است.

وی بابیان اینکه نرخ تورم نقطه به نقطه خانوارهای کشور در تیرماه سال جاری ۲۶.۹ درصداست، افزود: این رقم در مقایسه با ماه قبل، ۴.۴ درصد افزایش یافته است و این شاخص برای خانوارهای شهری ۲۷.۰ و روستایی ۲۵.۹ درصد بوده که نسبت به ماه قبل به ترتیب ۴.۳ و۴.۸ درصد افزایش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران خاطرنشان کرد: نرخ تورم نسبت به ماه قبل درکل خانوارهای استان در تیرماه سال جاری ۶.۰ درصد است که نسبت به ماه قبل ازآن ۲.۹ درصد افزایش یافته است.

وی این شاخص را برای خانوارهای شهری استان ۶.۰ و روستایی ۶.۱ درصد اعلام کرد که به ترتیب ۲.۷ و ۳.۲ درصد افزایش یافته است و ادامه داد: نرخ تورم نسبت به ماه قبل در کل خانوارهای کشور نیز در تیرماه سال جاری ۶.۴ درصد بود که نسبت به ماه قبل ۴.۴ درصد افزایش یافته است.

وی این شاخص را برای خانوارهای شهری کشور ۶.۵ و روستایی ۵.۹ درصد اعلام کرد و گفت: به ترتیب ۴.۵ و ۳.۷ درصد افزایش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران نرخ تورم ۱۲ ماهه منتهی به تیر سال جاری در کل خانوارهای استان را ۲۵.۹ درصد ذکر کرد و گفت: این نسبت به ماه قبل ۲.۰ درصد کاهش یافته است واین شاخص برای خانوارهای شهری استان ۲۵.۰ و روستایی ۲۷.۷ درصد بوده که به ترتیب ۱.۸ و ۲.۱ درصد کاهش یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اظهار داشت: نرخ تورم ۱۲ ماهه منتهی به تیرماه سال جاری در خانوارهای کل کشور ۲۶.۴ درصد بوده که نسبت به ماه گذشته ۱.۴ درصد کاهش یافته است، این شاخص برای خانوارهای شهری کشور ۲۶.۴ و روستایی ۲۶.۴ درصد می‌باشد که به ترتیب ۱.۳ و ۱.۸ درصد کاهش یافته است.مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.021 seconds.