.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

با استقبال و همراهی استاندار و نمایندگان مجلس ؛
سرپرست وزارت صمت وارد مازندران شد/ افتتاح چند طرح صنعتی در اولین روز سفر + تصاویر
شمال نیوز: سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت بعدازظهر امروز وارد مازندران شد.

شمال نیوز: شمال نیوز: سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت بعدازظهر امروز وارد مازندران شد.

به گزارش شمال نیوز، ،مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با استقبال حسین زادگان استاندار مازندران بعداز ظهر امروز چهارشنبه ۱۰ مردادماه وارد مازندران شد.

 

افتتاح طرح توسعه شرکت ساوین تاپ

طرح توسعه شرکت ساوین تاپ با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، استاندار مازندران، فرماندار قائم شهر و ‌نمایندگان‌ مجلس به بهره‌برداری رسید .

با راه‌اندازی طرح توسعه این واحد صنعتی بیش از 15 هزار تن تولیدات این شرکت افزایش یافت و تعداد ۲۰۰ نفر اشتغال ‌زایی انجام شد‌. ‎

 

 

 

افتتاح خط تولید شیر خشک و آب پنیر کاله با ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار

در نخستین روز از سفر سرپرست وزارت صمت به مازندران و با حضور استاندار مازندران و نماینده مردم آمل در مجلس، واحد تولید شیر خشک و پودر کنسانتره پروتئینی آب پنیر شرکت سولیکو کاله به بهره‌برداری رسید / این واحد تولیدی با ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار راه‌اندازی شده و برای ۱۶۱ نفر اشتغال‌زایی کرده است. ‎

 

 

 

بازدید سرپرست وزارت صمت از پایانه صادراتی محصولات کشاورزی


سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به مازندران در بازدید از مرکز لجستیک و‌ پایانه صادراتی محصولات کشاورزی روماک با همراهی استاندار مازندران در جریان آخرین وضعیت راه‌اندازی این پروژه زیرساختی صادراتی قرار گرفت. ‎

در این بازدید استاندار مازندران خواستار تخصیص ارز مورد نیاز این پروژه جهت تکمیل تجهیزات شد.

گفتنی است در صورت تامین ارز بموقع، این پروژه با ظرفیت اسمی آماده سازی و نگهداری، توزیع و بازاریابی انواع محصولات کشاورزی ۱۴۰ هزار تن در سال حدود دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد شد.

 

 

روز پنجشنبه نیز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و با حضور وزیر صمت در بندر امیرآباد بهشهر پروژه آرین شیمی افتتاح خواهد شد.

این پروژه شامل تخته فیبر خام با چگالی زیاد (MDF) با اشتغالزایی ۳۰۰ نفر و حجم سرمایه گذاری ۳۵ میلیون یورو و ۴۰۰ میلیارد تومان است.

 

گفتنی است؛ در سفر دو روزه سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت به استان مازندران طرح صنعتی و زیرساختی در این استان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت و همچنین مدرس خیابانی از پایانه صادراتی این داستان بازدید خواهد نمود.

فردا (پنجشنبه ) و در ادامه این سفر کاری، ۵ طرح صنعتی و بازرگانی بزرگ کشور به طور همزمان و با حضور سرپرست وزارت صنعت در محل شرکت آرین شیمی در مازندران، با فرمان رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس به بهره‌برداری می‌رسند.

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.014 seconds.