.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
اعتراض یک نماینده به انتقادات درباره حقوق نمایندگان
نماینده خمینی‌شهر بیان کرد: من یک ساختمان دو طبقه را در مرکز شهر با اتاق‌های متعدد اجاره کردم و افرادی هم در آنجا مشغول به کار هستند و حداقل اجاره آن ماهیانه ۸ میلیون تومان است و چیزی ته این کاسه نمی‌ماند که رسانه‌ها بخواهند، خیلی به آن دامن بزنند.

شمال نیوز: محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی‌‌شهر در مجلس یازدهم، در رابطه با دریافت ۲۳۱ میلیون تومان حقوق و مزایا توسط نمایندگان گفت: به دلیل سکونت در مجلس و دفتر نمایندگان نیازی به دریافت این دویست میلیون نداشتم. خانواده‌ من به تهران نیامدند و در شهرستان زندگی می‌کنند.


او گفت: این مبلغ قرض الحسنه است و برای نمایندگان ضرورت دارد زیرا باید اسکان آنها تامین شود تا بدون دغدغه، به مباحث مربوط به مجلس بپردازند. یک نماینده در حوزه انتخابیه چندین دفتر نمایندگی در  سطح شهرها و شهرستان‌های حوزه انتخابی باید افتتاح و آنها را تجهیز کند. متاسفانه در اکثر حوزه‌های انتخابیه دفتری از سابق وجود نداشته است و باید کارمندانی هم در آن دفاتر مشغول به کار کند که مجموعه این پول و ایاب و ذهاب قطعاً به مراتب از ۳۰ میلیون بالاتر می‌زند. لذا موضوعی نیست که رسانه به آن دامن بزند اگر دولت اسکان نماینده را تقبل می‌کرد، مجلس دیگر خیلی به نماینده پولی نمی‌داد و یک حقوق کارمندی، برای نماینده کفایت می‌کرد.

 
نقدعلی بیان کرد: من یک ساختمان دو طبقه را در مرکز شهر با اتاق‌های متعدد اجاره کردم و افرادی هم در آنجا مشغول به کار هستند و حداقل اجاره آن ماهیانه ۸ میلیون تومان است و چیزی ته این کاسه نمی‌ماند که رسانه‌ها بخواهند، خیلی به آن دامن بزنند. من قبل از نمایندگی سه و نیم میلیون حقوق دریافت می‌کردم و مدیر حوزه علمیه بودم‌.

 
منبع: برنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.024 seconds.