.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
چرا با پیک کرونا فوتبال تعطیل نمی‌شود؟
مربی تیم ملی شنا گفت: نمی‌دانم چرا هر بار با پیک کرونا تنها تمرینات شنا تعطیل می‌شود؟ چرا در فوتبال که بالغ بر ۲۰ ورزشکار کرونا گرفته‌اند، تعطیلی نداریم؟

به گزارش شمال نیوز،  تمرینات ملی‌پوشان شنا از هفتم تیرماه در استخر آزادی آغاز شد و ملی‌پوشان بعد از ۴ ماه به آب زدند. اما از روز گذشته و با شیوع مجدد کرونا استخرها و فضاهای ورزشی در تهران برای یک هفته تعطیل شد.

 

خشایار حضرتی در این خصوص گفت: تمرینات ملی‌پوشان تا آخر هفته تعطیل شد، گویا قرار است یک هفته تهران تعطیل باشد. البته فکر نمی‌کنم حضور ۴ یا ۵ نفر در استخر آزادی آنقدر مشکل‌ساز باشد. هیچ نمونه‌ای هم از شناگران که مثبت نشده است.

 

مربی تیم ملی شنا در ادامه گفت: نمی‌دانم چرا هر بار پیک بیماری کرونا می‌شود تمرینات شنا تعطیل می‌شود؟ چرا در فوتبال که بالغ بر ۲۰ ورزشکار کرونا گرفته‌اند تمرینات تعطیل نشده و مسابقات ادامه دارد؟ چرا تنها سایر رشته‌های ورزشی در ادامه تمریناتشان متضرر می‌شوند؟

 

وی در ادامه در خصوص لیگ شنا نیز گفت: با این شرایط که استخرها باز و بسته می‌شوند، نمی‌توان مسابقه ای هم برگزار کرد. هنوز مشخص نیست لیگ برگزار می‌شود یا اتمامش اعلام خواهد شد.

 

منبع: ایسنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.016 seconds.