.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نحوه بازگشایی مدارس روی میز کمیسیون آموزش
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: کمیسیون آموزش هفته آینده موضوع بازگشایی مدارس را بررسی می‌کند.

به گزارش شمال نیوز، احمدحسین فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در مورد بازگشایی مدارس با توجه به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا گفت: بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور ماه تصمیم ستاد ملی کرونا و وزارت آموزش و پرورش بود که اعلام شد، اما این موضوع تا  قبل از ۳ رقمی شدن تعداد فوتی‌های ویروس کرونا بود و شاید بعد از این موضوع نگاهشان تغییر کند و  بازگشایی مدارس به تعویق بیفتد.

فلاحی اضافه کرد: در صورتی که سلامت دانش آموز و معلم حفظ و دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت می‌شد، بازگشایی مدارس ممکن بود  ولی با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا این موضوع دشوار است.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با توجه به رفتن نمایندگان به حوزه انتخابیه‌هایشان گفت: هنوز کمیسیون آموزش وارد مقوله بررسی بازگشایی مدارس نشده است و باید صبر کنیم تا هفته آینده جلسات کمیسیون تشکیل شود.

او با اشاره به زمان برگزاری کنکور و دانشگاه‌ها گفت: تصمیمات ستاد ملی کرونا برای همه نها‌دها قابل اجراست و آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها باید آن را اجرایی کنند.  در این خصوص باید منتظر تصمیم ستاد ملی کرونا باشیم.

فلاحی با اشاره به زمان برگزاری کنکور سراسری تصریح کرد: با تشدید ویروس کرونا، ستاد ملی کرونا تصمیمات جدید را لحاظ می‌کند و تصمیمات کمیسیون آموزش مجلس  هم ناظر بر ستاد ملی کروناست، اما کمیسیون آموزش مجلس در مورد کنکور موضع‌گیری خاصی نکرده است./ باشگاه خبرنگاران جوان


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی