.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مجلس گرانی‌های اخیر کالا و خدمات را پیگیری می‌کند
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: حساسیت مجلس نسبت به گرانی‌های اخیر کالا و خدمات تشدید می‌شود و نمایندگان ورود جدی نسبت به این موضوع دارند.

به گزارش شمال نیوز، غلامرضا شریعتی  در ارتباط با افزایش نرخ ارز و گرانی‌های کالا و خدمات در کشور، اظهار کرد: گرانی‌های اخیر ناشی از چند موضوع است.

 

وی با اشاره به اینکه برخی از محصولات کشاورزی از ارز ترجیحی استفاده می‌کردند، تصریح کرد: به دلیل شرایطی که بحث صادرات نفت و سایر فرآورده‌ها پیش آمده مشکلاتی در ورود ارز به داخل کشور ایجاد شده که پرداخت ارز به این بخش دچار مشکل شده است و این معنی تداوم فعلی نیست و در حال رایزنی برای تخصیص  ارز ترجیحی برای کالای اساسی به ویزه نهاده‌های کشاورزی داشته باشیم.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در حال حاضر کالا به بنادر کشور وارد شده و زمینه تامین نیازمندی‌های کشور فراهم شده و به زودی قیمت برخی از محصولات کاهش می‌یابد.

 

وی در ارتباط با افزایش قیمت مرغ، بیان کرد: تولید کنندگان مرغ در حال حاضر نهاده‌ها را با ارز آزاد دریافت می‌کنند و همین موضوع باعث افزایش قیمت این محصول شده است که پس از واردات  نیازمندی‌های مرغداران این محصول به قیمت گذشته بر می‌گردد.

 

شریعتی با اعلام اینکه نظارت و کنترل بر امور یکی از وظایف جدی مجلس است، گفت: وزیر جهاد و سایر وزرا در مجلس حضور پیدا کرده و پیگیری نمایندگان مجلس مسیر عادی‌سازی قیمت‌های کالای اساسی را شتاب می‌دهد./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی