.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
استاندار: ضرورت ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت و عرضه
استاندار مازندران بر لزوم ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت و عرضه آن در کشور تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی در این زمینه شد.

به گزارش شمال نیوز، احمد حسین زادگان با اشاره به اینکه مازندران قطب تولید برنج کشور به شمار می‌رود و باید برای ممنوعیت واردات آن در فصل برداشت و عرضه برنامه ریزی شود، گفت: مازندران نقش مهمی در تولید و خودکفایی برنج در کشور دارد و باید از کشاورزان آن حمایت شود.

 

وی استفاده مؤثر از اراضی شیبدار، اراضی بانک زمین، چوب‌های شکسته و افتاده جنگلی موجود در عرصه‌ها را امری مهم برشمرد و گفت: باید اراضی درنظرگرفته شده برای زراعت چوب در استان گسترش یابد.

 

وی با تاکید بر تقویت زنجیره‌های تولید کشاورزی در استان، توجه به محصولات زراعی و باقی را لازم دانست و گفت: همچنین برای حمایت از فعالان بخش کشاورزی استان باید حمایت‌های تسهیلاتی و یارانه پرداخت شود.

 

استاندار مازندرانبا بیان اینکه شیوع کرونا به بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی خسارت و ضربه زده است، برنامه ریزی برای رفع خسارت این بخش را لازم دانست و گفت: همچنین برای توسعه بازار محصولات و تقویت پایانه‌های صادراتی نیز باید برنامه ریزی و تلاش شود.

 

وی افزایش ضریب کشت اراضی، تقویت حوزه آبزیان، لایروبی و بهسازی آب بندان ها و تسهیل واردات چوب برای صنایع سلولزی را برای حمایت از فعالان حوزه کشاورزی مهم خواند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی