.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان :
مازندران در زمینه مدیریت پسماند عفونی، خانگی وشهری موفق نبوده‌ است
شمال نیوز : وی با بیان اینکه اولویت مدیریت اجرایی پسماند استان و شهرداری ها، رفع مشکلات پسماند نبوده است، گفت: اگر رفع مشکلات پسماند جزو اولویت بود، چرا وضعیت پسماند استان این چنین شده است و....
مازندران در زمینه مدیریت پسماند عفونی، خانگی وشهری موفق نبوده‌ است

حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران که در جلسه کارگروه راهبردی مدیریت پسماند استان سخن می گفت ، با بیان اینکه موضوع پسماند کشتارگاه‌ها امری مهم به شمار می‌رود و کارگروه با کلیات طرح ایجاد نیروگاه موافق است، ادامه داد: زمین مورد نیاز این طرح باید مشخص و مجوز های لازم را از محیط زیست اخذ نماید.

وی با بیان اینکه اولویت مدیریت اجرایی پسماند استان و شهرداری ها، رفع مشکلات پسماند نبوده است، گفت: اگر رفع مشکلات پسماند جزو اولویت بود، چرا وضعیت پسماند استان این چنین شده است و حتی یک مکان مناسب برای پسماند در استان نداریم.

مدیرکل محیط زیست استان مازندران باعنوان اینکه مشکل اصلی استان پسماند به شمار می‌رود، گفت: چیزی مهمتر از سلامت و بهداشت در استان نداریم و باید قبول کنیم در زمینه مدیریت پسماند عفونی، خانگی وشهری موفق نبوده‌ایم.

ابراهیمی با بیان اینکه قرار است یک زباله سوز در مقیاس عملیاتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی بصورت پایلوت در یکی از شهرهای استان احداث شود، گفت: با عملی شدن این پروژه که توسط مهندسان بومی احداث می‌شود، بخشی از مشکلات پسماند استان رفع خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی