.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
قیمت نان در مازندران افزایش یافت
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: مصوبه استانی افزایش قیمت نان از امروز پنجشنبه در مازندران اجرایی شد.

به گزارش شمال نیوز، حسینقلی قوانلو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار استان مازندران قیمت انواع نان ها ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش یافت و این افزایش قیمت نیز از امروز اول خرداد ماه در استان اجرایی شد.

وی ادامه داد : هم اکنون در مازندران، قیمت نان بربری یارانه ای و نیمه یارانه ای به قیمت ۸ و ۱۲ هزار و ۵۰۰ ریال،  نان سنگک یارانه ای و نیمه یارانه ای  ۱۰ و ۱۵ هزار ریال ، نان لواش یارانه ای و نیمه یارانه ای ۳ و ۳ هزار و ۵۰۰ ریال و نان تافتون یارانه ای و نیمه یارانه ای ۵ و ۶ هزار و ۵۰۰ ریال تعیین شده است.

به گفته رییس سازمان صنعت مازندران این افزایش قیمت نان در روزهای اخیر از طریق اتحادیه های خبازان شهرستان ها به نانوایی ها ابلاغ شد و از امروز این مصوبه اجرا شده است .

وی با اشاره به اینکه سال گذشته مصوبه ملی افزایش قیمت نان در استان های دیگر اجرا شده است ، ادامه داد : سال گذشته در ۲ مرحله قرار بود این افزایش قیمت در مازندران اجرا شود که موضوع افزایش قیمت بنزین و بروز کرونا  باعث شد تا این تصمیم در استان به تعویق بیفتد.

بنا به اعلام اداره کل غله استان مازندران حدود پنج هزار نانوایی یارانه ای و نیمه یارانه ای در این استان فعالیت می کنند.

سرپرست اداره کل غله مازندران نیز به خبرنگار ایرنا گفت : با توجه به اینکه سالهاست قیمت نان تغییر نکرده است این افزایش قیمت تا حدودی می تواند مشکلات و دغدغه های اقتصادی نانوایان را برطرف بکند .

بهرام نجفی اضافه کرد: این افزایش قیمت از دید و منظر نانوایان منصفانه است  می تواند کمک حال آنها باشد .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی