.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
درخواست رئیس دانشگاه آزاد از دولت

شمال نیوز: محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه دولت باید در قالب کمک مالی به جبران خسارت شهریه دانشگاه‌ها بپردازد، گفت: در حال حاضر دانشگاه آزاد بخشی از درآمد خود را از شهریه دانشجویان برای فعالیت اجزای مختلف دانشگاه استفاده می‌کند که با توجه به وجود ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی در سطح کشور دولت باید در حمایت از دانشجویان به دانشگاه کمک کند.

* آموزش عالی نیز باید با کمک دولت به فعالیت خود ادامه دهد

وی افزود: همانگونه که نباید تولید در کشور متوقف شود آموزش عالی نیز باید با کمک دولت به فعالیت خود ادامه دهد به طوری که طبق گفته آیت‌الله مکارم شیرازی دولت باید به جبران خسارت و زیان دانشگاه‌ها بپردازد که این کار از جنبه شرعی نیز مجاز است.

* دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به وجود ۴۰۰ واحد دانشگاهی قابلیت‌های زیادی دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به وجود ۴۰۰ واحد دانشگاهی قابلیت‌های زیادی دارد که نباید این قابلیت‌ها را با دانشگاه تهران و شریف مقایسه کرد. چرا که در حال حاضر همه فعالیت‌های دانشگاه در انتظار تصمیم‌گیری ستاد کرونا است.

* برای پرداخت وام به دانشجویان در تلاش هستیم

وی در پایان گفت: برای پرداخت وام به دانشجویان در تلاش هستیم تا بتوانیم برای ادامه فعالیت‌های دانشگاه آزاد وام تهیه کنیم که اگر این اتفاق بیفتد به دانشجویان نیز وام قرض‌الحسنه خواهیم داد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی