.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران:
نیروگاه زباله سوز نوشهر به زودی بهره برداری می شود

شمال نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت نیروگاه زباله سوز نوشهر پیشرفت مطلوبی دارد و به زودی بهره برداری می شود.

به گزارش شمال نیوز، مهدی رازجویان در گفتگویی با اشاره به ساخت نیروگاه‌های زباله سوز در نوشهر و ساری گفت: نیروگاه زباله سوز نوشهر در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و بزودی افتتاح می‌شود و پیمانکار و شهرداری ساری باید با جدید روند ساخت نیروگاه را پیگیری کنند.

وی با اشاره به اینکه در شهرها روستاها بخش‌های گوناگون شاهد تلاش‌های شبانه روزی اعضای شورای شهر روستا دهیاران بودیم که بیانگر روحیه جهادی این نهاد مدنی است، افزود: با توجه به نقش مهمی که شوراها در توسعه متوازن ایفا می‌کنند لذا قدم‌های محکم و استوار این قشر طی سال‌های اخیر قابل تقدیر بوده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه مشکلات شورای شهرها شهرستان بخش‌ها و روستاها به صورت میدانی مورد بررسی قرار می‌گیرد تصریح کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی دولت و اعتبارات قطره چکانی موجود اما پروژه‌های عمرانی شهرداری‌ها از روند مناسبی برخوردار است.

رازجویان ادامه داد: خوشبختانه هماهنگی دو سویه‌ای بین شورای شهر و شهرداری‌ها و همچنین دهیاری‌ها بخش‌های مختلف برقرار است، به طوری که شکوفایی و رونق بیشتر شهرها در سال ۹۹ مطالبه‌ای جدی و مهم از شورای شهر و روستاها بخش‌های مختلف استان مازندران است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی